مدلوپ

لارنس اوفوارین ( Laurence O"Fuarain ) بازیگر نقش فیال ( Fjall ) در سریال ویچر : اولین خون توضیحاتی درباره این نمایش میدهد

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

انتشار کریسمس Witcher: Blood Origin توسط نتفلیکس شاهد خلق اولین ویچر خواهد بود.

انشار سریال ویچر : اولین خون ( The Witcher : Blood Origin ) از نتفلیکس ( Netflix )

در حالی که شخصیت هایی مانند گرالت در نهایت تبدیل به موجوداتی می شوند که جادو و انسانیت را با هم ترکیب می کنند، اولین ویچر کمی متفاوت به نظر می رسد .

لورنس اوفوارین بازیگر شخصیت فیال، یک جنگجوی توانا است که در اپیزودهای پایانی فصل، نقش اولین ویچر را ایفا می کند. با این حال، او مجبور شد برای بازی کردن این نقش لباس مصنوعی بزرگی ( پروتز ) را بپوشد. اوفوارین گفته که : "و زمانی که مجبور شوید چند ساعت روی یک صندلی زیر پروتز بروید، متوجه میشودی که هرگز آسان نیست، اما منظورم این است که این بخشی از حرفه است.

انشار سریال ویچر : اولین خون ( The Witcher : Blood Origin ) از نتفلیکس ( Netflix )

کار تمام روز در حالی که پروتز می پوشید برای اوفوارین شناخته شده بود، اما چیزی که نمی دانست، بوی بد ناشی از پوشیدن پروتز حین ورود به داخل بود. اوفوارین توضیح داد: «"فکر می‌کنم برای من، نکته‌ی مهم آن بو بود. کت و شلواری که در انتها باید می پوشیدم- فقط بوی بدی می داد. و فکر می کنم این تا حدی به خاطر عرق کردن من در آن بود و تا حدودی به دلیل موادی بود که از آن ساخته شده بود. اما بیشتر روز ها تنهایی زیادی اطراف من حس میشد .، زیرا بیشتر گروه و بازیگران تقریباً دور بودند."»

در حالی که ممکن است آن روزها تنها بوده باشد، اوفوارین گفت که از پوشیدن این کت و شلوار لذت می برد و احساس Savage بودن بهش دست میداده.

Witcher: Blood Origin در حال حاضر در نتفلیکس در دسترس است. نمایش چهار قسمتی 1200 سال قبل از وقایع سریال The Witcher اتفاق می‌افتد و Blood Origin منجر به خلق اولین ویچر می‌شود. در این سریال O"Fuarain، Sophia Brown، Zach Wyatt، Michelle Yeoh و Nathaniel Curtis بازی می کنند. همچنین فرانچسکا میلز به عنوان یک جنگجو با چکش جنگی خودش که اکنون در اتاق خوابش قرار دارد، و معرفی شخصیت جدیدی که توسط مینی درایور بازی می‌شود، نمایش داده می‌شود.

این سریال توسط لورن هیسیرش و دکلن دی بارا نوشته و تهیه شده است که هر دو به ترتیب به عنوان مجری برنامه و نویسنده روی The Witcher کار کرده اند. این سریال بر اساس رمان های آندری ساپکوفسکی ساخته شده است که از Blood Origin بسیار حمایت می کرد.

علاوه بر سری جدید و فصل 3 Witcher در horizon، بازسازی اولین بازی Witcher در Unreal Engine 5 در حال ساخت است و جهان باز خواهد بود.

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !