مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

هرآنچه باید درباره فیلم سینمایی Madame Web بدانید

اطلاعاتی درباره فیلم سینمایی مادام وب ( Madame Web )  بازیگران ، محتوا و تاریخ انتشار

درباره کاراکتر Madame Web ( مادام وب )

فیلم سینمایی Madame Web ( مادام وب ) فیلم جدید سونی و مارول هستش که بودجه ی کلانی رو براش در نظر گرفتن . اخبار زیادی به تازگی درباره این فیلم سینمایی در فضای اینترنت منتشر شده که خیلی ها در حد شایعه میدونستنش ولی الان دیگه انگار همه چیز جدی شده .

همه چیز درباره فیلم سینمایی مادام وب

بازیگران فیلم سینمایی Madame Web

اخیرا فهرست کاملی از نقش های شخصیتی برای مادام وب + لیست بازیگران این فیلم منتشر شده که تاییده شده هم هست . بر اساس این گزارش آدام اسکات ( Adam Scott ) در نقش نسخه جوان تر از شخصیت عموی اسپایدر من یعنی بن پارکر ( Ben Parker ) رو بازی میکنه . نقش مکملش یعنی مری پارکر ( Mary Parker ) رو قرار هستش که اما رابرتز ( Emma Roberts ) بازیگر سریال ( American Horror Story ) به عهده میگیره که همون مادر خونده ی مرد عنکبوتی یا اسپایدر من ( Spider-Man ) هستش . بازیگران دیگری از جمله داکوتا جانسون ( Dakota Johnson ) به عنوان مادام وب ، سیدنی سوینی ( Sydney Sweeny ) به عنوان زن عنکبوتی ( Spider-Woman ) ، سلست اوکانر ( Celeste O Connor ) به عنوان متی فرانکلین و آنیا کورازون ( Anya Corazon ) و ایزابلا مرسد ( Isabela Merced ) به عنوان دختر عنکبوتی در این فیلم حضور دارند .

داستان فیلم Madame Web

کاساندرا وب ( داکوتا جانسون ) دارای توانایی هایی هستش که بهش این اختیار رو میدن تا به عنوان یه رسانه فیزیکی متصل به Spider-Verse مطمعن بشه که پیتر پارکر متولد بشه . این ماموریت باعث شده تا مجموعه ای از شخصیت های عنکبوتی از جمله جولیا کارپنتر دور هم جمع بشن . در داستان های کامیک از مادام وب به عنوان دستیار بیاندر یاد میکنن که وظیفه داره تا به پیتر پارکر درس و تمرینات لازم رو برای مرد عنکبوتی شدن بده .

تاریخ انتشار فیلم Madame Web

فیلم سینمایی مادام وب پروژه ای که به گفته خیلی ها غوغا میکنه در تاریخ 6 اکتبر 2023 روی پرده سینما ها میره . اگه فروشش خوب پیش نره خیلی زود نسخه وب دی ال در دسترس عموم قرار میگیره تا بتونیم ما که تو ایران زندگی میکنیم هم ببینیم . یه نکته ای هم بگم راجع به این فیلم ، من بهتون این قول رو میدم که این فیلم بهونه ایه واسه مارول تا حداکثر محتوای فمینیسمی رو به نمایش بذاره =) قشنگ از لیست کاراکتر هایی که تو فیلم حضور دارن مشخصه.

مطالب مرتبط
  تنظیمات
  این پرونده را به اشتراک بگذارید :
  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت:
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 8 = ?

  جستجو