مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

اولین نمایشگاه بازی های آینده مارول و دیزنی

اولین ویترین دیزنی ( Disney ) و مارول ( Marvel ) گیمز در سپتامبر عرضه میشه که لیست بازی های آینده رو مشخص میکنه.

اولین ویترین بازی های دیزنی و مارول

لیست بازی های دیزنی و مارول در ماه آینده به نمایش گذاشته میشه که شامل اعلان های جدید از بازی های ویدیویی از قبیل جنگ ستارگان ، پیکسار ، مارول و غیره هستش . این نمایشگاه دیجیتال در طول D23 در 9 سپتامبر عرضه میشه و قبلا قول داده بودن که آپدیت های بیشتری رو در مورد بازی Marvels Midnight Suns ، مجموعه Marvels Amy Hening از Skydance New Media و غیره ارائه کنند . به گفته دیزنی Marvel Games ، Lucasfilm Games و بازی های قرن بیستم تا حدودی حضور خواهند داشت و قراره که کلی اطلاعیه و تریلر برای بازی های جدید و آینده ارائه کنند.

ویترین بازی های مارول و دیزنی

نمایشگاه بازی های دیزنی و مارول به طور همزمان به صورت آنلاین پخش میشه و یعنی حتی کسایی که در نمایشگاه D23 نیستن هم میتونن به صورت آنلاین ببینن .13:00 اقیانوس آرام / 16:00 شرقی / 21:00 بریتانیا (و ساعت 6 صبح در 10 سپتامبر AEST) در YouTube و کانال های رسانه های اجتماعی نمایشگاه در کنار کانال های اصلی دیزنی و مارول در دسترس خواهد بود.

با اینکه مشخص نیست دقیقا در این نمایشگاه افتتاحیه بازی های دیزنی و مارل چه تعداد اعلان و از چه بازی های منتشر خواهد شد ، ولی مارول و دیزنی کلی بازی در حال توسعه دارن : بازی هایی مثل Marvel Snap (2022) , Marvels Midnight Suns ( Second Half 2022 ) , Marvels Spider-man 2 (2023) , Marvels Wolverine ( TBA ) و Amy Hennig’s Marvel Game (TBA) از قبل اعلام شده بودند و احتمال خیلی قوی این بازی ها هم در ابتدای این رویداد دوباره اعلام میشن و اطلاعات جدیدی دربارشون به دستمون میرسه .

بازی Marvel Snap

بازی مرد عنکبوتی 2 ( Spider-man2 ) از Insomniac در سپتامبر گذشته معرفی شد . ولی خب اطلاعات خیلی کمی دربارش در دسترس قرار دادن و صحبت خیلی کمی راحبش شد . همچنین یه بازی از Wolverine - Insomniac در حال توسعه هستش که مربوط به کاراکتر Logan X-Men هستش . بازی Marvel Snap هم به صورت بازی کارت دیجیتال هستش که اونم اطلاعات زیادی راجبش نیست و حتی تاریخ انتشار هم نداره . چون این بازی تو حالت بتا هستش .

مطالب مرتبط
  1. فاز های پنجم و ششم مارول مشخص شدند
  2. اعلامیه پایان فاز 4 مارول با پلنگ سیاه واکاندا برای همیشه
  3. معرفی جدید ترین انیمیشن های مارول در مراسم سن دیگو کامیک کان
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
7 + 7 = ?

جستجو