مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

انتشار فصل یک مولتیورسس (Multiversus) به تعویق افتاد

فصل یک بازی Multiverse به تاریخ جدیدی موکول شده است و شرکت بازی سازی THQ Nordic تاریخ جدیدی را ارائه داده است.(3 روز دیگر)

مولتیورسس و هیجان چندجهانی کاراکتر های نوستالژی

پس از تاخیر های طولانی در انتشار بازی ها حالا به گفته THQ Nordic قرار است تا فصل یک بازی مولتیورسوس با یک هفته تاخیر و در تاریخ 15 آگوست ( 2 روز دیگه در زمان نوشتن مقاله) منتشر شود. همچنین پس از 8 روز کاراکتر مورتی اسمیت از ریک و مورتی به بازی اضافه شود.
مورتی تها کاراکتری نیست که به بازی افزوده خواهد شد و پدر بزرگ مورتی ، ریک سانچز نیز به این بازی افزوده خواهد شد اما برای آن همچان تاریخ انتشاری معرفی نشده است.

سازدگان مولتی ورسس تصاویری از آچه که با فصل یک این بازی خواهد آمد متشر کرده اند که نشان می دهد لابی های آنلاین رنک دار و مود آرکید تک نفره به بازی افزوده خواهد شد. در این تصاویری کاراکتر های بسیاری نیز به مایش گذاشته شده است که هنوز مشخص نیست در چه تاریخی به Multiversus خواهند آمد.

کاراکتر ریک و مورتی در بازی مولتیورسوس|Rick and Morty in Multiversus

شرکت بازی سازی Thq Nordic خبر از انتشار بازی های بیشتری داده است و همین امر باعث شده است تا انتشار برخی از بازی ها به تعویق بیافتد یا طولانی تر باشد.
شرکت THQ در آخرین مراسم خود خبر از انتشار بازی هایی همچون Alone in the Dark Remake نسخه سال 1992 داده است که این بازی را می توان شروع عصر سبک بازی های ترسناک دانست. این شرکت قصد دارد تا بازی هایی نظیر Amnesia: The Dark Descent، Wreckreation نیز منتشر کند.

مطالب مرتبط
  1. پیش نمایش منتشر شده از فضای بازی Multiversus
  2. STRAY در صدر بازی های دانلود شده از PSN
  3. پخش تریلر بازی Stray و تاریخ پخش
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
2 + 7 = ?

جستجو