مدلوپ

انتشار کتاب کامیک جدید چیز های عجیب یا اتفاقات عجیب ( Stranger Things ) قبل از انتشار فصل پنجم

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

اگر انتظار فصل پنجم سریال چیز های عجیب رو میکشین بهترین راه واسه اینکه سرگرم بشین وقت گذروندن با این کامیک ها هستش .

کامیک بوک جدید Stranger Things

دارک هورس کامیک در حال آماده شدن برای انتشار Stranger Things: Tales From Hawkins، مجموعه جدید و گلچینی است که قرار است دنیای Stranger Things را گسترش دهد. بر اساس گزارشی از CBR، هر فصل از گلچین چهار شماره‌ای ، داستان متفاوتی را روایت می‌کند که در هاوکینز اتفاق می‌افتد و شکاف‌های سریال موفق نتفلیکس را بررسی می‌کند.

انتشار کتاب کامیک جدید چیز های عجیب یا اتفاقات عجیب ( Stranger Things ) قبل از انتشار فصل پنجم

Stranger Things: Tales From Hawkins توسط نویسنده Jody Houser ساخته می شود. اولین شماره از مجموعه جدید، ظاهراً درباره Demogorgon است زیرا چندین نسخه جلد هیولایی را به تصویر می کشد که ویلن اصلی فصل اول سریال شد. با این حال، با قضاوت بر اساس دو شکارچی ناشناس که روی برخی از کتاب های کامیک مهر می زنند، می توانیم حدس بزنیم که شماره اول به شهروندان معمولی هاوکینز می پردازد که سعی می کنند از حملات up side down یا جهان وارونه جان سالم به در ببرند.

با توجه به کامیک دارک هورس، اولین شماره گلچین جدید در سال 1983 اتفاق خواهد افتاد، همان سالی که Eleven (میلی بابی براون) مایک (فین ولفهارد) را در جنگل پیدا کرد و وقایع سریال را به حرکت درآورد. همانطور که در خلاصه شماره اول می‌خوانیم، داستان درباره «دو دوست با تفنگ‌هایشان و یک جعبه شش تکه به جنگل می‌روند. این شکارچیان بالقوه، خود را طعمه یک جانور کابوس‌وار می‌بینند که بیابان اطراف شهر و هر چیزی را که در آن است، از جمله آنها را تصاحب کرده است.»

با توجه به اینکه Stranger Things تاکنون چهار فصل داشته است، منصفانه است که فرض کنیم هر شماره از مجموعه کتاب های مصور جدید برخی از شکاف های باقی مانده در هر فصل را پر می کند. این یک راه عالی برای یادآوری رویدادهای اصلی سری خواهد بود و طرفداران را با فرنچایز درگیر نگه می دارد در حالی که همه ما (بی صبرانه) منتظر Stranger Things 5 هستیم.

برای آینده چیزهای عجیب چه انتظاری می توانیم داشته باشیم؟

علاوه بر مایک و یازده، فصل چهارم Stranger Things شاهد بازگشت چیف هاپر (دیوید هاربر)، داستین (گیتن ماتارازو)، لوکاس (کالب مک لافلین)، ویل (نوآ اشنپ)، مکس (سدی سینک)، جویس بایرز (سدی سینک) است. وینونا رایدر)، چیف هاپر (دیوید هاربر)، موری باومن (برت گلمن)، استیو هرینگتون (جو کیری)، رابین باکلی (مایا هاوک) و نانسی ویلر (ناتالیا دایر). بازیگران فصل 4 نیز شامل جیمی کمبل باور، چارلی هیتون، پریا فرگوسن، کارا بونو و متیو مودین هستند. انتظار می‌رود فصل 5 بیشتر بازیگران را بازگرداند، حداقل آنهایی را که زنده بودند.

مطالب مرتبط
شروع فصل پنجم سریال چیز های عجیب یا اتفاقات عجیب شروع فصل پنجم سریال چیز های عجیب یا اتفاقات عجیب

شروع پروژه فصل پنجم سریال Stranger Things ( اتفاقات عجیب ) از شبکه نتفلیکس .

پایان تاریک در فصل 4 سریال چیز های عجیب ( Stranger Things Season 4 ) پایان تاریک در فصل 4 سریال چیز های عجیب ( Stranger Things Season 4 )

تقریبا 2 روز مونده تا انتشار بخش دوم فصل چهارم سریال چیز های عجیب و هر روز تئوری ها و اخبار بیشتری راجع به پایان فصل 4 این سریال منتشر میشه که تو این مقاله یکیشو با هم بررسی میکنیم .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !