مدلوپ

پایانی برای دنیای Breaking Bad

هیچ فیلم یا سریال دیگری مربوط به بریکینگ بد ( Breaking Bad ) ساخته نخواهد شد .

آیا واقعا Breaking Bad به پایان خودش رسید ؟

سریال تلوزیونی Better Call Saul ( بهتره با ساول تماس بگیری ) دومین اثر در دنیای Breaking Bad ( بریکینگ بد ) هستش که به تازگی به پایان یافت . این سریال هم به اندازه Breaking Bad قوی ظاهر شد و تونست حتی نمره 10 از 10 رو هم از برخی منتقدان دریافت کنه . اما نکته اصلی اینجاست که این پایانی برای این مجموعه بود .

پایان دنیای بریکینگ بد

"هشدار این مقاله دارای اسپویل از قسمت آخر سریال Better Call Saul میباشد ."
سوالی که بعد از دیدن قسمت پایان سریال شاهکار Better Call Saul مطرح شد این بود که شخصیت اصلی سئول گودمن به زندان خواهد رفت یا خیر ؟ دستگیری و حبس با توجه به اتفاقات قسمت قبلی که در اون سائول که تحت نام Gene Takavic از دست قانون پنهان شده بود و به عنوان مدیر رستوران Cinnabon در مرکز خرید اوهاما مشغول به کار بود دور از انتظار نیس . و توسط مادر یک همدست کلاهبرداری جدیدی که او با هم ساخته بود، متوجه شد که قادر به مقاومت در برابر فریب بازگشت به بازی جنایی نبود.

حالا کنار این سوال ، سوال دیگه ای مطرح شده که آیا اسپین آف یا فیلم دیگری درباره Breaking bad ساخته میشه یا نه . در پاسخ به این سوال Vince Gilligan ( وینس گیلیگان ) گفته که هیچ برنامه ای برای ساخت فیلم یا سریالی مربوط به این مجموعه در برنامه ی کار نیست و احتمال زیاد این پایانی برای دنیای Breaking Bad میباشد . اما نکته جالب اینجاست که در ادامه گفته که هیچوقت نگید هیچوقت ( Never Say Never ) . پس درصد کمی احتمال میره این پایان داستان نباشه و در آینده شاهد ادامه این مجموعه باشیم .

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
6 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !