مدلوپ

معرفی پلتفرم Plato برای موبایل

با اپلیکیشن پلاتو کلی بازی آنلاین و چند نفره رو میتونین یه جا در یک برنامه داشته باشین .

افلاطون یا پلاتو ؟

اپلیکیشن چند منظوره ی پلاتو که یک نسخه عربی به اسم افلاطون هم داره در واقع یه پلتفرم برای بازی های آنلاین رایگان هستش . علاوه بر بازی های مختلف این اپ دارای قابلیت های ساختن گروه و چت های گروهی رو هم داره . شما میتونین گروه خودتون رو تشکیل بدین و هم از غریبه و از دوستان خودتون رو به گروه دعوت کنین.

نرم افزار پلاتو برای موبایل

این اپلیکیشن خیلی بازی های متنوع ای داره که هم به صورت تک به تک میشه بازی کرد هم به صورت گروهی گاها 4 به 4 . فکر میکنم نسخه پلاتو در گوگل پلی جزو اپلیکیشن های تحریمی باشه و در دسترستون نباشه و بجاش براتون وقتی پلاتو سرچ میکنین افلاطون بالا بیاره که هیچ اشکالی نداره . میتونین برین داخل برنامه و زبون برنامه رو از عربی تغییر بدین . همچنین این اپ قابلیت پرداخت درون برنامه ای داره و میتونین با خرید جم ، کلی اسکین و بوردر ( Border ) و ... خریداری کنین .

فرق افلاطون و پلاتو ( Plato ) کجاس ؟

فرق زیادی ندارن و فکر میکنم تو ساخت 1 یا 2 بازی فرق داشته باشن . یعنی بازی مثل پوکر رو تو افلاطون نمیتونین میزبان باشین و خودتون میز بازی رو بچینین ، ولی میتونین به عنوان مهمان تو بازی بقیه شرکت کنین و بازی کنین .

آیا افلاطون یا پلاتو ( Plato ) قابلیت چت کردن داره ؟

بله این برنامه هم قابلیت اد فرند ( Add Friend ) و هم قابلیت چت کردن داره . تو 4 حالت : روم ها ( Room ) ، گروه ها ( Groups ) ، چت به صورت پرایوت ( Private Chat ) و داخل بازی که اونم یجورایی پرایوت به حساب میاد .

برنامه Plato ( پلاتو ) یا افلاطون رو از کجا میتونم دانلود کنم؟

افلاطون رو میتونین به راحتی از گوگل پلی یا اپل استور تهیه کنین . ولی پلاتو رو فکر میکنم گوشی های که به عنوان ایرانی شناسایی شدن نتونن دانلود کنن . ولی اگه مشتاقین که حتما پلاتو رو داشته باشین میتونین با یه سرچ راحت از سایت هایی که نرم افزار برای دانلود میذارن ، دانلود کنین .

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !