مدلوپ

پلی استیشن 5 با دیسک جداشدنی سال 2023 عرضه می شود

ظاهرا سونی قصد دارد تا Play Station 5 را با دیسک درایو جدا شدنی عرضه کند. پلی استیشن سبک تر برای سال 2023 عرضه می شود.

کنسول پلی استیشن 5 با دیسک جدا شدنی

insider-Gaming گزارشی منتشر کرده است که نشان می دهد نسخه جدید پلی استیشن 5 سبک تر و با قابلیت جدا کردن دیسک درایو برای سال 2023 عرضه خواهد شد. در این گزارشی که از سوی Insider-Gaming منتشر شده است نشان می دهد PS5 جدید از زمان عرضه نسخه قبلی تولید شده است.

نسخه جدید هیچ تفاوتی با نسخه قبلی پلی استیشن 5 ندارد. تنها تفاوت این است که دیسک درایو آن را می توانید از آن جدا کنید. این دیسک درایو با یک کابل به پورت USB-C در پشت PS5 متصل می شود. همچنین گفته می شود که پلی استیشن 5 جدید به تنهایی یا در باندل به فروش خواهد رسید. این دیسک درایو ها برای فروش به تنهایی نیز عرضه خواهد شد.

هیچ عکس و فیلمی از این نسخه جدید PS5 و این دیسک درایو جدا شدنی منتشر نشده است. اما در گزارش گفته می شود که این دیسک جداشدنی طراحی PS5 را از ریخت نمی اندازد. طراحی PS5 جدید با دیسک درایو جدا شدنی نازک تر و سبک تر از نسخه فعلی پلی استیشن است.

سونی قصد دارد تا 18 و نیم میلیون کنسول پلی استیشن جدید و 12 میلیون از نسخه قبلی برای سال 2023 تولید کند.

کنسول PS5 نسخه دیجیتال و دیسک خور

اما این اولین باری نیست که یک کنسول با قابلیت دیسک درایو جداشدنی عرضه می شود. این اتفاق را قبلا مایکروسافت با ایکس باکس 360 رقم زد که بعد از مدتی دی وی دی رام های این دستگاه رقابت را به بلوری باختند و این ایده نتوانست موفق باشد. حالا سوال ما هم این است بسیاری از بازی های فعلی PS5 را باید از اینترنت دریافت نمایید. بازی های محبوبی مثل فورتنایت و وارزون و بسیاری از بازی های بتل رویال دیگر. حالا این سوال باقی میماند که بهتر نبود نصب بازی از روی یک فلش درایو (فلش یو اس بی) را توسعه میدادند.

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !