مدلوپ

معرفی فیلم سینمایی پرومتئوس ( Prometheus )

  1. فیلم ها
  2. این هفته فیلم چی ببینیم

امروز قصد داریم فیلم سینمایی پرومتئوس ( Prometheus ) رو برای آخر هفته معرفی کنیم و یکم درباره این فیلم حرف بزنیم .

فیلم سینمایی Prometheus : اثری به یاد ماندنی

سلام ما دوباره اومدیم اینبار با معرفی فیلم پرومتئوس ( Prometheus ) برای آخر هفته . این فیلم انتخاب خوبی میتونه باشه برای کسایی که به ژانر علمی تخیلی علاقه مندن . همچنین کسانی که دوس دارن راجع به تئوری های پیدایش هستی بیشتر اطلاعات جمع کنند . این فیلم هم یکی از تئوری هارو به تصویر میکشه .

معرفی فیلم سینمایی پرومتئوس ( Prometheus )

فیلم سینمایی پرومتئوس با ژانر علمی تخیلی ، به کارگردانی ریدلی اسکات و نویسندگی جون اسپایتس و دیمون لیندلوف در ژوئن 2012 در آمریکا و تعداد کشور های دیگر اکران شد . فیلمی با بودجه ی 130 میلیون دلاری و حضور بازیگرانی چون نومی راپاس ، شارلیز ترون و ادریس آلبا توانست در آن زمان موفقیت به سزایی رو کسب کنه .

این فیلم نسخه های بعدی رو هم داره که دیگه میره تو بحث بیگانگان و آدم فضایی ها ولی خب قسمت اول یعنی Prometheus 2012 داستان کاملا مستقلی داره و بیشتر یکی از تئوری های پیدایش انسان هارو به تصویر میکشه . همچنین نمراتی که از منتقدین دریافت کرده بسیار خوب بوده.

داستان فیلم پرومتئوس ( Prometheus )

دو باستان شناس اسکاتلندی غاری رو کشف میکنند که بر روی دیوار هاش نقاشی های متعددی از ماقبل تاریخ حک شده . این دو با تطبیق دادن نقاشی جدید و چیز های قبلی ای که کشف کردن به یک تئوری جدید برای پیدایش هستی میرسن و تصمیم میگیرن به همراه سفینه ای به اسم پرومئوس و 17 نفر دیگه + یک ربات که از نداشتن روح رنج میبره ، این تئوری رو اثبات کنند . میشه گفت با خالقان خودشون ملاقات کنن .

پیشنهاد این هفته ما برای شما دیدن فیلم سینمایی پرومتئوس 2012 هستش . امیدوارم لذت ببرین .

مطالب مرتبط
معرفی سه گانه فیلم سینمایی کینگزمن (Kingsman) معرفی سه گانه فیلم سینمایی کینگزمن (Kingsman)

سری فیلم های کینگزمن (Kingsman) به کارگردانی متیو وان در سه قسمت ساخته و پخش شده از جمله فیلم های اکشن خوب به حساب میاد که توی این مقاله به معرفی آنها میپردازیم.

معرفی فیلم کمدی تعطیلات Vacation برای آخر هفته معرفی فیلم کمدی تعطیلات Vacation برای آخر هفته

فیلم کمدی Vacation مناسب برای آخر هفته خیلی خنده دار و فان کنار خانواده ست.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
6 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !