مدلوپ

مود جدید بازی مرد عنکبوتی مارول با استن لی بازی کنید

سازنده های مود جدید بازی اسپایدر من مارول برای رایانه های این قابلیت را به شما می دهد که با کاراکتر های دیگری به جای اسپایدر من بازی کنید.

سازنده های مود اینبار بازی اسپایدر من را مود کردند

به تازگی مود های جدیدی برای بازی اسپایدر من مارول در کامپیوتر های خانگی توسط سازنده های مود های غیر رسمی منتشر شده است که این قابلیت را به کاربر می دهد تا با کاراکتر هایی غیر از خود مرد عنکبوتی بازی کنید. همچنین ویژگی هایی و اسکین های دیگری برای این بازی با مود های جدید منتشر شده است.

شما میتوانید کاراکتر خود را حتی مبنی بر دیگر قهرمانان دنیای مارول نیز انتخاب کنید مخصوصا Stan Lee یکی از نویسندگان اصلی دنیای مارول. فکرش را کنید یکی از بزرگترین نویسندگان حالا خودش در نقش مرد عنکبوتی به این سو و آن سو میپرد تار پرتاب میکند و هر آننچه که مرد عنکبوتی انجام میداد را انجام می دهد.پس از این مود بسیاری آن را Spider-Stan خطاب کردند و از این کاراکتری که توسط سازندگان مود ارائه شده است استقبال کردند.

شاید این کار سازندگان این مود را بشود یک نوع احترام گذاری طرفداران مارول به این نویسنده بزرگ دانست. همچنین در بازی اسپایدر من Miles morales پس از فوت استن لی مجسمه یاد بود او در بازی قرار گرفته بود و تعامل بازیکنان با مجسمه یک جام خاص را به بازیکنان میداد.
تاثیر استن لی در این آثار به مدت طولانی حس خواهد شد چرا که به تازگی مارول قراردادی را به ثبت رسانده است که تا 20 سال آینده تا اسم او تحت لیسانس مارول باشد و در آثار استفاده شود.

مطالب مرتبط
تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !