مدلوپ

بازی کامپیوتری عجیب سنجاب با یک تفنگ

بازی عجیب غریبی که به زودی روی استیم قرار میگیره یه سنجاب با یک تفنگ ( Squirrel with a gun )هستش.

بازی کامپیوتری Squirrel with a gun کپی بازی Stray ؟

به نظر میرسه با بروز شدن موتور گرافیکی Unreal Engine روز به روز رویای ساخت بازی ها با محتوای گرافیکی دقیق تر برای توسعه دهنده های بازی ها محقق تر بشه . ما تاحالا ساخت تمدن باستانی یا سفر تو یه سیاره بیگانه و یا اعماق کیهان رو دیدیم . ولی نظرتون راجع له یه سنجاب که میتونه به مردم شکلیک کنه چیه ؟ بازی Squirrel With a Gun یا سنجاب با یک تفنگ بازی عجیبی هستش که شبیه به بازی Stray میمونه ولی فرقش اینجاس که شما به انسان ها با استفاده از تفنگ آسیب میرسونین .

بازی کامپیوتری سنجاب با یک تفنگ

به تازگی در توییتر کلیپ های منتشر میشه از یه بازی درحال توسعه به نام Squirrel With a Gun که خیلی اوقات به صورت گیف هستن . خیلی ها نمیدونن منبع این گیف ها کجاس و معمولا چون یه سنجاب درحال شلیکه ، به نشانه بروز خشمشون از این گیف استفاده میکنن . ولی خب باید بدونین که این گیف ها درواقع برای بازی Squirrel with a Gun هستن . جالبیه این بازی اینجاس که محتوا به حدی دقیقه که تفنگ رو اندازه سایزی که هست طراحی کردن و سنجاب اونو به زور حمل میکنه . حتی شما تو گیم پلی میتونین ببینین که وقتی تیر اندازی میکنه چطور به عقب پرت میشه و یا چطور به هوا میره . شما تو این بازی میتونین هم تو جاده ها قدم بزنین ، مردم رو الکی بکشین ، مکان های جدید کشف کنین و یا حتی سرقت کنین . حتی میتونین تو نقش مثبت هم ظاهر بشین و به مردم کمک کنین . اگه ساخت و توسعه این بازی خوب پیش بره میشه گفت میتونه رقیب سر سختی برای بازی جی تی ای 6 ( GTA 6 ) باشه .

درحال حاضر خیلی ها ادعا میکنن که این بازی کپی بازی استری ( Stray ) که شبیه ساز یک گربه خانگی بود هستش . ولی خب اینجوریام نیست . پروژه و ایده این بازی خیلی قبل تر کلید خورده و بازی استری بعد از این وارد میدون شده . پس این بازی کپی بازی استری نیست . ولی میتونیم با نگاه به این بازی ها بفهمیم که در آینده توسعه دهنده های بازی های کامپیوتری بازی های بیشتری راجع به حیوانات ، شبیه به بازی Stray و بازی سنجاب با یک تفنگ ( Squirrel with a gun ) بسازن.
این بازی به محض اینکه آماده انتشار بشه ، روی استیم به عنوان پیش خرید قرار میگیره و بعدا منتشر میشه . هنوز هیچ اطلاعات دقیقی راجع به این بازی در دسترس نیست ولی انتظار میره که تا اوایل سال 2023 منتشر بشه .

مطالب مرتبط
پخش تریلر بازی Stray و تاریخ پخش پخش تریلر بازی Stray و تاریخ پخش

بازی جذاب Stray  که از نظر خودم یکی از بهترین بازی های play station 5به حساب میاد,تریلر و تاریخ پخشش رو مشخص کرد.

مود های جدید گارفیلد و سی جی در بازی Stray مود های جدید گارفیلد و سی جی در بازی Stray

دو ماد عجیب غریب Garfield و GTA San Andreas CJ در بازی استری

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !