مدلوپ

فروش ضعیف انیمیشن Strange World ، ضرر 100 میلیون دلاری دیزنی در سینما

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

گفته می شود که با فروش بسیار پایین انیمیشن دنیای عجیب ساخته جدید دیزنی انتظار می رود که این شرکت 100 میلیون دلار از فروش در سینما را از دست خواهد داد. انیمیشن دنیای عجیب یکی از بدترین های دیزنی!

Strange World ضعیف در Box Office

جدیدترین انیمیشن ساخته دیزنی با نام Strange world (دنیای عجیب) بر روی پرده سینما رفته است. در همین ابتدا در باکس آفیس شروع بدی داشته است و در 5 روز تعطیلات شکر گزاری و 3 روز پایانی هفته توانسته به فروش 18 میلیون دلاری دست پیدا کند. Variety گزارش داده است که این انیمیشن در هفته اول توقعات فروش 40 میلیون دلاری را از دست داده است.

این انیمیشن در سه روز اول تنها 11.9 میلیون دلار فروش داشته است. انامیشن دنیای عجیب یکی از بدترین شروع ها را در میان تمام ساخته های دیزنی داشته است. حتی با اینکه فروش آن مقداری بیش از West Side Story است ، اما آن فیلم در زمان کووید منتشر شده بود.

سال گذشته دیزنی انیمیشن انکانتو را منتشر کرد و این انیمیشن در سه روز آغازین 27.2 میلیون دلار و در هفته بعد به فروش 40 میلیون دلاری دست پیدا کرده بود.

فروش ضعیف انیمیشن دنیای عجیب در Box Office

منابعی به Variety گفته اند که دنیای عجیب حداقل در نمایش بر روی پرده سینما 100 میلیون دلار از دست خواهد داد. همچنین منابعی گفته اند که این فیلم نیاز دارد تا 360 میلیون دلار فروش داشته باشد تا حداقل هزینه های خودش یعنی 180 میلیون دلار هزینه ساخت به همراه هزینه های تبلیغات و سود فروش و دیگر چیز ها را جبران کند. در نهایت این انیمیشن بر روی سرویس استریم Disney Plus قرار خواهد گرفت و در دسترس تماشای خانگی خواهد بود. انا آنطورکه مشخص است این انیمیشن روز های سختی را برای فروش در پیش خواهد داشت.

البته اصلا نگران شرکت دیزنی نباشید چرا که فیلم های ساخته این شرکت در سال گذشته برای آن 3 میلیار دلار درآمد داشته است و همه ساخته های این شرکت قرار نیست پر فروش باشد و در نهایت برای انتهای سال این شرکت آواتار 2 را منتشر خواهد کرد.

انیمیشن دنیای عجیب نمره 5.8 را از کاربران IMDB دریافت کرده است.

مطالب مرتبط
تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند

کوئنتین تارانتینو ( Quentin Tarantino ) در مصاحبه ای گفته که بازیگران Marvel سوپر استار نیستند و نقش هایی که آنها دارند ستاره هستند .

یحیی عبدالمتین دوم در نقش Wonder Man دنیای مارول یحیی عبدالمتین دوم در نقش Wonder Man دنیای مارول

Yahya Abdul-Mateen II بازیگر نقش Black Manta دنیای دی سی، به دنیای مارول اضافه شد.

ساخت فیلم اختصاصی برای شخصیت Dr.Fate دنیای DC ساخت فیلم اختصاصی برای شخصیت Dr.Fate دنیای DC

قرار شده که بعد از Black Adam ، فیلم سینمایی شخصیت دکتر فیت ( Dr.Fate ) پروژه بعدی DC باشه .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
6 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !