مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

شروع فیلمبرداری فصل 4 سریال The Boys

اریک کریپکی ( Eric Kripke ) با انتشار تصاویری از آغاز فیلمبرداری فصل چهارم سریال پسران ( The Boys ) خبر داد.

فصل 4 سریال پسران با بازیگران جدید

خبر خوش برای طرفداران سریال پسران ( The Boys ) ، مجری این سریال در صفحه اینستاگرام خودش عکسی رو منتشر کرده که در مسیر جایی هست که سه فصل قبلی فیلمبرداری شده . به علاوه اریک کریپکی هم با انتشار عکسی از شروع فیلم برداری فصل چهارم این سریال رو اعلام کرد .

شروع فیلم برداری فصل 4 سریال پسران

فصل سوم سریال پسران - The Boys با حضور بازیگر نقش دین در سریال سوپرنچرال ( Supernatural ) یعنی جنسن اکلس ( Jensen Ackles ) پرتاب عجیبی به سمت محبوبیت رو برای این سریال داشت . این فصل با محوریت کاراکتر جدید یعنی Soldier Boy شروع شد و با فریز شدن این کاراکتر به اتمام رسید . اما توقع میرفت که بازیگری با این حجم محبوبیت بیشتر تو این سریال حضور داشته باشه و نقش پر رنگ تری رو داشته باشه که خب میشه گفت تا حدودی نقشش پر رنگ بود ولی فقط برای یک فصل نه بیشتر .

تا جایی که اخبار منتشر شده ما احتمال قوی شاهد حضور جفری دین مورگان ( Jeffrey Dean Morgan ) تو فصل 4 سریال پسران خواهیم بود که اونم باز تو سریال سوپر نچرال حضور داشته =) . حالا از اینا گذشته کریپکی با انتشار عکس هایی از خودش ، آنتونی استار ( Antony Star ) و چیس کرافورد ( Chace Crawford ) به ترتیب بازیگران نقش هوملندر و دیپ این احتمال رو ایجاد کرد که فیلم برداری فصل چهارم آغاز شده و بازیگران و اعضای تیم این سریال دوباره کنار هم جمع شدن .

فصل 4 سریال The Boys

به علاوه صفحه رسمی The Boys در توییتر هم این پست رو Share کرد و کپشن زد که "فقط برخی از مردم پرواز می کنند، چیز دیگری برای دیدن اینجا وجود ندارد" .همچنین بازیگر نقش بیلی بوچر در مصاحبه ای اعلام کرده بود که فیلمبرداری فصل 4 2 ماه پس از انتشار فصل سوم شروع میشه و احتمال زیاد در تاریخ 22 آگوست این اتفاق بیوفته .

بازیگرانی که قراره تو فصل چهارم سریال The Boys حضور داشته باشن Erin Moriarty , Laz Alonso , Antony Star , Tomer Capon , Jessie Usher , Colby Minifie , Chace Crawford و باقی بازیگران قبلی . هنوز به اعتقاد خیلی ها احتمال حضور دوباره Jensen Ackles هم بالا هستش . تا ببینیم خبر های تکمیلی چطور میشه . حتی هنوز حضور رسمی جفری دین مورگان هم تایید نشده و مشخص نشده که به طور 100 درصد در این فصل حضور داره یا خیر .

مطالب مرتبط
  1. سریال پسران با محتوای نامناسب
  2. پیوستن جفری دین مورگان ( Jeffrey Dean Morgan ) به سریال پسران
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
4 + 8 = ?

جستجو