مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

فیلم های مشترک تام هاردی و کیلین مورفی

معرفی فیلم هایی که Tom Hardy ( تام هاردی ) و Cillian Murphy ( کلین مورفی ) هر دو در اون حضور دارند.

همکاری های تام هاردی و کیلین مورفی دو دوست قدیمی

تو این مقاله قصد داریم فیلم های مشترکی که تام هاردی ( Tom Hardy ) و کیلین مورفی ( Cillian Murphy ) در اون حضور دارن رو معرفی کنیم . پس با ما همراه باشین تا 3 فیلمی که این دو نفر داخلش حضور دارند رو بشناسیم . تازه یه سریال هم هست .

1- دانکرک ( Dunkrik )

این به کارگردانی کاگردان سر شناس کریستوفر نولان و برگرفته از یک داستان واقعی ساخته شده . داستان این فیلم در مورد تلفات محاصره ی 9 روزه دانکرک می باشد که در آن 31 هزار کشته , 40 هزار اسیر جنگی و 45 هزار اتومبیل و کامیون به همراه هفتصد تانک نابود شدند . این نبرد که به نوعی در ابتدای جنگ جهانی دوم بود بخشی از تراژدی جنگ را به تصویر کشیده است .

فیلم سینمایی دانکرک

سربازهای بلژیک , بریتانیا و فرانسه توسط نیروهای آلمان نازی سمت سواحل و بندر دانکرک محاصره شده اند . بعد زمانی این فیلم اتفاقات 27 می تا 4 ژوئن 1940 را به تصویر می کشد زمانی که جنگ جهانی دوم در کشور فرانسه در جریان بود . بدون شک این فیلم یکی از بهترین ها در سبک درام – حماسی جنگی می باشد.

2- تلقین ( Inception )

داستان مردی به نام دام کاب (لئوناردو دی کاپریو) را روایت میکند که از توانایی های خاصی برخوردار است. او یک سارق ماهر اطلاعات سری سازمان های جاسوسی و نظامی است ، به طوری که می تواند ذهن و فکر افراد را هنگامی که خواب هستند از آنها برباید و همه چیز را در رابطه با کاری که قرار است انجام بدهند بداند. این امر موجب می شود که کاپ تحت تعقیب قرار بگیرد ولی یک فرصت به او داده می شود و این است که باید تلقین کند و در ذهن افراد ایده های نو و جدید بکارد و .

فیلم سینمایی تلقین ( Inception )

3- شوالیه تاریک بر میخیزد ( Dark Knight Rises )

این فیلم قسمت سوم از سری فیلم های بتمن ساخته ی نولان هستش . تام هاردی در این فیلم به عنوان کاراکتر Bane حضور داره که گاتهام سیتی رو به تسخیر خودش در میاره و کیلین مورفی هم در نقش مترسک یا Scare Crow به عنوان یکی از مجرمان گاتهام سیتی و ویلن های فیلم حضور داره .

فیلم سینمایی بتمن 3 ساخت نولان

4- سریال پیکی بلایندرز ( Peaky Blinders )

خب این آخری سریال هستش و دیگه فیلم نیست . بر خلاف این سریال اون سه تای دیگه کارگردانش نولان بود. یعنی نولان بود که این دوتارو کنار هم نگه میداشت . تام هاردی تو نقش آلفی سالامونز رهبر گنگستر های یهودی و کیلین مورفی تو نقش تام هاردی سردسته گروه پیکی بلایندرز با هم تو این سریال حضور دارند . دیگه به لطف فضای مجازی ( اینستاگرام ) کمتر کسی پیدا میشه که با سریال پیکی بلایندرز آشنا نباشه . این سریال با 6 فصل به پایان رسید .

سریال پیکی بلایندرز

 

مطالب مرتبط
  تنظیمات
  این پرونده را به اشتراک بگذارید :
  Facebook Twitter Google LinkedIn

  یادداشت کاربران
  درج یک یادداشت:
  نام کاربری :
  پست الکترونیکی :
  وب :
  یادداشت :
  کد امنیتی :
  5 + 7 = ?

  جستجو