مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

ایکس باکس سری ایکس بالاخره می تواند با دیسک ها بازی ها را افلاین اجرا کند

به تازگی مایکروسافت آپدیتی برای XBOX SERIES X منتشر کرده است که باعث می شود شما بدون اتصال به اینترنت بازی های روی دیسک را اجرا نمایید.

آپدیت 2206 ایکس باکس و اجرای آفلاین بازی های ایکس باکس وان

به تازگی ایکسباکس آپدیتی منتشر کرده است که با توجه به بروز رسانی DRM از این پس کاربران ایکس باکس سریس ایکس می توانند دیسک های بازی ایکس باکس سری ONE را بدون نیاز به اینترنت بر روی دستگاه های خود اجرا کنند.

سرپرست مهندسین ایکس باکس آقای ادن ماری در توئیتی اعلام کرده است که: ما داده های فراوانی را از زمان عرضه ایکسابکس سری ایکس و اس بررسی کرده ایم و دریافتیم که سازگاری برخط ایکسباکس برای موارد بسیاری از دیسک های ایکس باکس وان نیاز نیست. برخی بازی ها همچنان ممکن است برای اجرای صحیح نیاز به بروز رسانی و اتصال به اینترنت نیاز داشته باشند. این ویژگی از آپدیت 2206 ایکس باکس فعال هست.

این آپدیت از این ماه منتشر شده است. در توضیحات آن تنها گفته شده است که پایداری و عملکرد کلی ایکس باکس بهبود خواهند یافت که مواردی عادی در بروز رسانی ها است. این بروز رسانی باعث می شود تا عناوین سری های قبلی ایکس باکس نیز در کنار عناوین جدید و مخصوص ایکس باکس سری ایکس برای کربران آن موجود باشد و دیکس ها را بدون نیاز به اینترنت اجرا نمایند.

اجرای بازی های ایکس باکس وان در ایکس باکس ایکس

اما همچنان برای اجرای بی نقص بازی های ایکسابکس 360 و ایکس باکس نیاز به اینترنت هست. بدلیل رفع مشکلات عدم سازگاری در DRM ایکسباکس نیاز هست تا برای اجرای صحیح این بازی ها پچ هایی را از اینترنت دریافت کنند. اما این آپدیت عناوین بسیاری از ایکسباکس وان را برای کاربرانی که اینترنت ثابت و با کیفیت ندارند به ارمغان می آورد.

مطالب مرتبط
معرفی گرافیک های نسل 40 انویدیا معرفی گرافیک های نسل 40 انویدیا

پس از مدتی شایعه و حدس و گمان در مورد گرافیک های نسل 40 انیویدیا,بالاخره گرافیک های این نسل معرفی شدند.

آموزش اتصال دیسکورد ( Discord ) به ایکس باکس ( Xbox ) آموزش اتصال دیسکورد ( Discord ) به ایکس باکس ( Xbox )

تو این مقاله نحوه اتصال کردن دیسکورد به ایکس باکس رو بهتون آموزش میدیم .

آموزش دور زدن تحریم بازی موبایل لجند - Mobile Legends آموزش دور زدن تحریم بازی موبایل لجند - Mobile Legends

تو این مقاله قصد داریم بهتون یاد بدیم چطوری تحریم بازی موبایل لجند رو دور بزنین .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 2 = ?

جستجو