مدلوپ

نگاهی به فیلم آینده Borderlands با بازی کوین هارت ( Kevin Hart )

فیلم سینمایی Borderlands اقتباسی از بازی این مجموعه می باشد که به بررسی آن میپردازیم .

بررسی فیلم Borderlands

سری بازی های ویدیویی Borderlands در سبک RPG غارتگر - تیرنداز اول شخص به دلیل اکشن بودن و شبیه بودن به سبک مد مکس ( Mad Max ) و طرح جهان باز آن بسیار تحسین شده که الان هم اعلام شده قراره فیلمش رو بسازن .

نگاهی به فیلم آینده Borderlands با بازی کوین هارت ( Kevin Hart )

اولین بار اعلام شد که این فیلم توسط Lionsgate و Arad Productions در سال 2015 ساخته شده میشود.ولی تولید در 1 آوریل 2021 آغاز شد و فیلمبرداری در اواخر ژوئن 2021 به پایان رسید. گفته می شود که فیلم به ظاهر کلی بازی وفادار مانده است. و بازیگران و گروه از آنچه که توانسته اند تولید کنند شگفت زده شده اند. به نظر می رسد این فیلم هنوز در مرحله پس از تولید است و تاریخ اکران آن مشخص نشده است و طرفداران همچنان منتظر یک تریلر هستند.

در حالی که کارگردان ترسناک الی راث سرپرستی پروژه را بر عهده دارد و تهیه کنندگان اجرایی بازی ویدیویی تهیه کننده فیلم هستند، وسترن علمی تخیلی پسا آخرالزمانی در پرده بزرگ زنده می شود. کوین هارت در مصاحبه ای با Collider گفت که فیلم از نظر بصری همان زیبایی شناسی متمایز خود بازی را دارد. او اظهار داشت: "تعداد طرفدارانی که بازی را دنبال می کند، در حال حاضر بسیار زیاد و غیر واقعی است، اما من فکر نمی کنم آنها حتی درک روشنی از نزدیک شدن ما به بازی داشته باشند. به نظر می رسد بازی است. باور نکردنی است، واقعاً باورنکردنی است. "

Borderlands به خاطر کارگردانی هنری سبک رمان گرافیکی نمادین خود شناخته شده است. رنگ‌های شخصیت‌ها و دنیایی که گیمرها به آن سفر می‌کنند، روشن و زنده هستند و مانند یک علامت نئون می‌درخشند. جلوه‌های بصری بازی ویدیویی اولین چیزی است که بازیکنان را به خود جذب می‌کند. جانینا گاوانکار، که خود یک گیمر جدی معرفی می‌شود، به Collider گفت که حتی او نیز از نمایش فیلم راضی است.

تاریخ انتشار Borderlands چه زمانی است؟

با وجود اینکه گفته می شود این فیلم امسال وارد سینماها می شود، هنوز تاریخ اکرانی برای Borderlands وجود ندارد. با زمان کمی باقی مانده تا سال 2022، و هنوز تریلر منتشر نشده است، ممکن است این فیلم تا سال 2023 اکران نشود. خوشبختانه برای کاربران Roku، Borderlands برای پخش از طریق کانال Roku نیز در دسترس خواهد بود، زیرا Lionsgate به تازگی قراردادی با این سرویس امضا کرده است .

مطالب مرتبط
ساخت اولین فیلم بیوگرافی رسمی از اسنوپ داگ ( Snoop Dogg ) ساخت اولین فیلم بیوگرافی رسمی از اسنوپ داگ ( Snoop Dogg )

بیوگرافی زندگی ستاره هیپ هاپ اسنوپ داگ یا Snoop Dogg Biopic Movie توسط یونورسال پیکچرز ( Universal Pictures ) ساخته میشود

کارگردان کنستانتین 2 ( Constantine ) درباره ادامه حضور کیانو ریوز در این دنباله می گوید کارگردان کنستانتین 2 ( Constantine ) درباره ادامه حضور کیانو ریوز در این دنباله می گوید

فرانسیس لارنس کارگردان Constantine 2 همچنین درباره حضور Keanu Reeves در برنامه Late Night Show استفان کولبرت نیز میگوید .

جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill جایگزینی لیام همسورث Liam Hemsworth به عنوان ویچر هنری کویل Henry Cavill

بعد از فصل سوم سریال ویچر، با هنری کویل خداحافظی میکنیم و لیام همسورث نقش ویچر جدید فصل چهارم میشه.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !