مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

سریال آگاتا : میثاق هرج و مرج ( Agatha : Coven of Chaos ) - اخبار ، بازیگران ، تاریخ انتشار و تریلر

  1. فیلم ها
  2. نقد و بررسی فیلم ها

«سریال آگاتا : میثاق هرج و مرج ( Agatha : Coven of Chaos )» یکی از پروژه های مارول هستش که خیلی ها منتظرشن. هر آنچه درباره آن میدانیم

درباره سریال آگاتا : میثاق هرج و مرج

در سال 2021، طرفداران دنیای سینمایی مارول با اولین نمایش‌های نسل جدید مارول که در دیزنی پلاس پخش می‌شد وارد فاز جدیدی از مارول شدند . وانداویژن جک شفر با استقبال نسبتاً خوبی از نظر منتقدان مواجه شد، و منتقدان از وقف نمایش به دقت تاریخی و جعل محبوبیت های تلویزیونی کلاسیک تمجید کردند.

سریال آگاتا : میثاق هرج و مرج ( Agatha : Coven of Chaos ) - اخبار ، بازیگران ، تاریخ انتشار و تریلر

ویلن و شرور آخر سریال واندا ویژن، آگاتا هارکنس با بازی کاترین هان بود. آگاتا، که در اکثر برنامه‌ها با نام اگنس شناخته می‌شد، به عنوان همسایه خوب اما فضول واندا شروع به کار کرد، اما به زودی فهمیدیم که آگاتا یک جادوگر است. آگاتا با آهنگ تم ویروسی خودش خیلی زود به شخصیت محبوب طرفداران تبدیل شد و مدتی بعد از پایان سریال، دیزنی تایید کرد که او برنامه خودش را خواهد داشت. با اضافه شدن تعداد زیادی ستاره جدید به بازیگران، و فیلمبرداری که اخیراً شروع شده است، بیایید به همه چیزهایی که تاکنون درباره Agatha: Coven of Chaos می دانیم بپردازیم.

آگاتا هارکنس کیست؟

در طول WandaVision، آگاتا به عنوان Agnes شناخته می شد و در همسایگی Wanda در شهر Westview زندگی می کرد. در حالی که واندا و اگنس بهترین دوستان به نظر می‌رسیدند، داستان واقعی و اهداف او خیلی زودآشکار شد. داستان آگاتا برمیگرده به دوران محاکمه جادوگران سالم ( Salem ) بخشی از یک میثاق ( گرد هم آیی ، واقعا سخته ترجمش :D ) در سالم، ماساچوست . در سال 1693، فرقه او تصمیم گرفت تا او را به دلیل انجام جادوی سیاه، که آنها آن را ممنوع کرده بودند، اعدام کنند. اما آگاتا به جای اینکه با عواقب اعمال خود روبرو شود، اعضای عهد خود را که در محاکمه او حضور داشتند، می کشد. او سپس مادرش اوانورا (کیت فوربس) را قبل از پرواز می کشد.

آگاتا که قرن‌ها جادو را مطالعه کرده بود، از دیدن تسلط طبیعی واندا در این کار خشمگین شد و به شدت به توانایی او در کنترل وست‌ویو بدون اینکه آگاهانه بداند دارد انجام می‌دهد، حسادت می‌کرد. پس از نبرد حماسی جادویی و عقلانی، واندا در نهایت آگاتا را نفرین کرد تا بقیه عمرش را در نقش اگنس، که در Westview گیر کرده بود، زندگی کند.

با این حال، داستان پس زمینه آگاتا در کمیک ها کمی متفاوت است. آگاتا هارکنس از دهه 1970 در کمیک های مارول حضور داشت و نقش مهمی در تربیت و آموزش دوقلوهای ماکسیموف داشت. آگاتا نقش یک معلم و مربی واندا را در طول داستان های مصور بازی می کند، هر چند او در نهایت به دست واندا با مرگ خود روبرو می شود و پس از افشای اینکه فرزندانش هرگز واقعی نبودند ، روح آگاتا به عنوان یک محرم و دوست واندا عمل کرده است و او حتی در برخی از داستان های اخیر دوباره زنده شده است.

تاریخ انتشار Agatha: Coven of Chaos

این سریال با نام اصلی Agatha: House of Harkness دستخوش تغییر عنوان شد و عنوان جدید در جریان پنل Comic-Con سن دیگو 2022 مارول به همراه برخی نکات دیگر در مورد تولید سریال معرفی شد. این سریال هنوز در مراحل اولیه تولید است و فیلمبرداری آن به تازگی آغاز شده است و به همین دلیل، در مورد تاریخ اکران آن چیز زیادی نمی توان گفت. با این حال، پنل SDCC تأیید کرد که پنجره انتشار این مجموعه در حدود زمستان 2023 است.

بازیگران سریال Agatha: Coven of Chaos چه کسانی هستند؟

مانند بسیاری از املاک مارول، تیم Coven of Chaos در مورد شخصیت هایی که قرار است در این سریال انتخاب شوند، سخت گیری کرده است. با این حال، تعداد زیادی از ستاره های جدید تایید شده اند که صفحه نمایش را با هان در چند هفته گذشته به اشتراک می گذارند. یکی از این بازیگران جدید، جو لاک، ستاره Heartstopper است، انتخاب بازیگری که طرفداران را با حدس و گمان وحشیانه برانگیخته است. در حالی که نقش دقیق او در این سریال تایید نشده است، بسیاری از طرفداران حدس می‌زنند که او می‌تواند نقش یک نسخه قدیمی‌تر از پسر واقعی واندا، بیلی را بازی کند.

Parks and Rec alum Aubrey Plaza نیز به عنوان بخشی از بازیگران Coven of Chaos تایید شده است، و مانند نقش لاک، ما هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه او می تواند در نقش چه کسی بازی کند دریافت نکرده ایم. بر اساس گزارش‌های اخیر، ستاره‌های Orange Is the New Black، علی آن و ماریا دیزیا نیز قرار است در نقش‌های ناشناخته به بازیگران بپیوندند، اگرچه شایعات در میان طرفداران نشان می‌دهد که آنها نقش جادوگران را بازی می‌کنند که احتمالا بخشی از عهد اصلی آگاتا است. ساشیر زاماتا، ستاره سریال Saturday Night Live نیز به Coven پیوسته است. مانند دیگر اعلامیه‌های انتخاب بازیگران اخیر، نقش زاماتا در این نمایش هنوز تایید نشده است.

آیا Agatha: Coven Of Chaos تریلر دارد؟

متأسفانه، هنوز تریلری برای Coven of Chaos نداریم. در طول پنل SDCC 2022، مارول لوگوی جدید و بهبود یافته را همراه با رونمایی از عنوان جدید منتشر کرد. همانطور که فیلمبرداری در سریال پیش می رود، می توانیم انتظار داشته باشیم که از طریق عکس های تنظیم شده و مصاحبه بازیگران کمی بیشتر در مورد طرح کلی و نقش های بازیگران بدانیم. تا آن زمان، با نفس بند آمده منتظر نگاهی اجمالی به هان و گروه در نقش هایشان خواهیم بود.

مطالب مرتبط
پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول

ساموئل ال جکسون هم سکوت خود رو شکست و در جواب تارانتینو که گفته بود بازیگران مارول ستاره نیستند ، پاسخ داد .

فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم

یه نگاه بندازیم به جزئیات ( بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و کارگردان ) فیلم جدید مارول که قاتل خون آشام ها رو به تصویر میکشه یعنی بلید یا تیغ ( MCU Blade ) .

تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند تارانتینو ( Tarantino ) میگوید بازیگران دنیای مارول هیچکدام سوپر استار نیستند

کوئنتین تارانتینو ( Quentin Tarantino ) در مصاحبه ای گفته که بازیگران Marvel سوپر استار نیستند و نقش هایی که آنها دارند ستاره هستند .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 5 = ?

جستجو