مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

اسکین بز (GOAT) در بازی فورتنایت منتشر شد عجیب ترین اسکین فورتنایت

روز گذشته فورتنایت اسکینی برای بازی فورتنایت با همکاری سازندگان شبیه ساز بز منتشر شده است. این اسکین عجیب ترین و ترسناک ترین اسکین Fortnite تا به این تاریخ است.

عجیب ترین اسکین فورتنایت تا به امروز

این اسکین که روز گذشته منتشر شده است در اولین نگاه بسیارترسناک است بیشتر وجهه شیطان پرستی دارد. اما این اسکین از کجا آمده است. زمانی که شما در فروشگاه اپیک گیمز بازی شبیه ساز بز 3 را خریداری نمایید این اسکین به صورت رایگان در بازی به شما داده می شود. این هم یکی دیگر از همکاری فورتنایت با دیگر سازندگان بازی با دنیا است. اما این اسکین به مراتب نسبت به اسکین های دیگر فورتنایت ترسناک است و حال عجیبی دارد.

در واقع این اسکین با نام A goat در بازی منتشر می شود. این اسکین پیلگار در بازی شبیه سازی بز است. طی پیش نمایشی کاراکتر پیلگار در این بازی آماده می شود تا وارد دنیای فورتنایت شود. آن دسته از کاربرانی که علاقه مند به دریافت این اسکین باشند بجز خرید این بازی می توانند این اسکین را از آیتم شاپ بازی با وی باک دریافت نمایند. هر شخصی که بازی شبیه ساز بز 3 را پیش خرید کرده باشد نیز این اسکین را دریافت خواهد کرد.

الین هامبورگ از طراحان بازی شبیه ساز بز 3 گفته است که این کاراکتر با تغییراتی که داشته است وارد دنیای فورتنایت شده است و حالا باید منتظر عملکرد او در این دنیای رنگا رنگ باشیم. این کاراکتر بی رنگ و روح و بسیار واقع گرایانه وارد دنیای فانتزی فورتنایت شده است.

اسکین A Goat بعد از بازی های BORDERLANDS و Assassins creed valhalla سومین اسکین است که از بازی های دیگر با خرید آنها به فورتنایت می آیند. در دو بازی دیگر نیز با خرید این بازی ها در اپیک گیمز به لاکر شما در فورتنایت افزوده می شدند. از روز گذشته میتوانید این اسکین را در فورتنایت داشته باشید.

فورتنایت در حال آماده شدن برای هالووین است و این اسکین را می توانید برای هالووین نیز داشته باشید. با اینکه نظر شخصی من منفی است درباره این اسکین اما قطعا بخاطر ظاهر متفاوتش مورد استقبال کاربران فورتنایت قرار خواهد گرفت. نظر خودتونو درباره این اسکین با ما به اشتراک بگذارید.

مطالب مرتبط
  1. رفع مشکل اجرا نشدن بازی جنرال در ویندوز 10 و 11
  2. معرفی بازی آفلاین Shadow Fight 2
  3. بتل پس فورتنایت چپتر 3 سیزن 4
  4. آموزش اتصال دیسکورد ( Discord ) به ایکس باکس ( Xbox )
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
7 + 3 = ?

جستجو