مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

فیلم سینمایی جنگ های زرهی Armor Wars به جای سریال تلویزیونی

طبق اخبار موثق از مارول، سریال Armor Wars رو قراره به یک مجموعه سینمایی تبدیل کنند که به تازگی مراحل اولیه ش شروع شده.

Iron Man و Rhodey Rhodes

کمپانی مارول، قرار بود سریالی با اسم "جنگ های زرهی Armor Wars" ارائه بده؛ اما بعد از کلی مذاکره ، تصمیم بر این شد که به شکل یک فیلم سینمایی منتشر بشه. فیلمی که از دنیای سینمایی مارول پیروی میکنه و به خط داستانی مرتبط خواهد بود. محوریت اصلی داستان هم در مورد کاراکتر رودی Rhodey و جنگ های ماشینی هست. بعد از مرد آهنی (Iron Man)، سایه ای بزرگ روی دنیای سینمایی مارول افتاد که هیچ وسیله ی ماشینی دیگه ای نتونست جاشو بگیره. حالا که Iron Man از دست رفته، بحث Armor Wars میتونه خیلی داغ باشه.
فیلم سینمایی جنگ های زرهی Armor Wars

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، استودیو مارول تصمیم گرفت که این سریال رو به فیلم تبدیل کنه تا برنامه ریزی های دقیق مارول به سمت خروجی بسیار قشنگ تری بره. فیلم سینمایی Armor Wars هنوز تو مراحل اولیه ساخت هست و خبر زیادی ازش منتشر نشده. تنها چیزی که قطعیه و مطمئنیم ازش اینه که دان چیدل Don Cheadle باز هم به نقش خودش جیمز رودی رودز James Rhodey Rhodes ادامه میده. این شخصیت اولین بار توی Iron Man 2 ساخته و معرفی شد که سال 2010 با همین اسم منتشر شد.

طبق داستان های کامیک مارول، خط داستانی جنگ های زرهی از جایی شروع میشه که طرح های زره های تونی استارک رو میدزدن. این طرح ها رو به جاستین همر (سم راکول در Iron Man 2) میفروشن. تونی استارک با شرورانی مثل Stilt-Man و ShockWave و Doctor Doom مقابله میکنه تا طرح های خودش رو از بین ببره. حالا بعد از فیلم Avengers: Endgame که تونی استارک از دست رفت، خط داستانی یکم پیچیده تر میشه. از اسم فیلم پیداست که قراره یه سری زره های مختلف رو ببینیم که تو قالب مرد آهنی با هم مبارزه میکنن.

پروژه دیگه ای که دنباله ای از فیلم های Iron Man میتونه باشه، اسمش Iron Heart هست که داستان مخترعی نوجوان به اسم ریری ویلیامز رو پیش میبره. ریری تصمیم میگیره یه زره به سبک مرد آهنی بسازه تا با The Hood مبارزه کنه. Iron Heart یا قلب آهنی در حال فیلمبرداری هست و قراره به عنوان یه سریال از Disney+ منتشر بشه. ریری قبل از فیلم اصلی خودش، در فیلم آینده مارول با اسم Black Panther: Wakanda Forever حضور داره و معرفی میشه. اینم بگم که قبل از Armor Wars، رودی رو در سری فیلم های Secret Invasion خواهیم داشت.

مطالب مرتبط
  1. بازگشت واندا ( اسکارلت ویچ ) به دنیای مارول
  2. فیلم سینمایی بلید مارول قبل از شروع کارگردان خود را از دست داد
  3. تریلر ویژه برنامه مارول گرگینه در شب Werewolf by Night
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 2 = ?

جستجو