مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

اضافه شدن بلک آدام و استرایپ به بازی مولتی ورسز ( MultiVersus )

کاراکتر های Black Adam ( بلک آدام ) و Stripe ( استریپ ) از Gremline به مولتی ورسز - MultiVersus اضافه میشن .

کاراکتر های Black Adam و Stripe به مولتی ورسز خواهند آمد

این روزا دیگه بازی مولتی ورسز ( MultiVersus ) جزو ترند ترین و محبوب ترین بازی های کامپیوتری شده و دیگه گیمری هستش که این بازی رو نشناسه . این بازی جهش بزرگی برای دنیای DC و Warner Bros بود . چون با اختلافات و حاشیه هایی که براشون پیش اومده بود ، کیفیت کار ها ضعیف تر شده بود و فعالیت ها هم کمتر . اما این بازی این روزا مثل بمب صدا کرده و روز به روز اخبار جدیدی هم ازش منتشر میشه . خبر جدید از این بازی اضافه شدن دو کاراکتر Black Adam و Stripe هستش .

اضافه شدن بلک آدام و استریپ به مولتی ورسز

در پی لو رفتن اخباری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی درباره اضافه شدن کاراکتر Black Adam و Stripe خود وارنر تایید کرد که این دو کاراکتر به بازی اضافه خواهند شد . این در حالی هستش که فیلم بلک آدام در آستان اولین حضور خودش روی پرده ی سینما با بازی دواین جانسون در نقش بلک آدام هستش . این سیاست خوبی میتونه باشه تا کسایی که طرفدار فیلم های DC نیستن رو هم به طرف سینما ها بکشونن و فروش بیشتری برای این فیلم رقم بزنن . چون خیلی ها وقتی از یه کاراکتر بازی خوششون میاد قطعا پیگیرش میشن و حتی اگه فیلمی هم براش باشه میرن میبینن .

از یه طرف دیگه کاراکتر استرایپ در فیلم Gremlins که محصول وارنر هستش حضور داشته و در اصل یک موگوای نوازشگر بوده که بعد از پاشیده شدن تصادفی آب به این موجود از گیزمو تولید شد .پس از خوردن غذا بعد از نیمه شب، استرایپ و گروه موگوای قاتلش به گرملین تبدیل می شوند. هیچ نشانی از Gizmo در اطلاعات لو رفته وجود نداره، اما Stripe حضورش تایید شده و قطعا تو فصل یک این بازی حضور خواهد داشت .

سیاستی که Warner و DC برای بازی مولتی ورسز در نظر گرفتن اینطوریه که به صورت آپدیت های پیاپی محتوای جدید رو به بازی اضافه کنن . یعنی ما تو فصل 1 بازی شاهد آپدیت های جدید تر و اضافه شدن کاراکتر های جدید تر به این بازی هستیم . حالا چیزی که 100 درصد مشخصه اینه آخر این هفته کاراکتر Morty به بازی اضافه میشه و بازی رسما راه اندازی میشه . بخاطر تعویق هایی که برای این بازی پیش اومده ، در هفته های آینده شاهد اضافه شدن کاراکتر های Stripe و Black Adam به بازی مولتی ورسز خواهیم بود .

مطالب مرتبط
  1. انتشار فصل یک مولتیورسس (Multiversus) به تعویق افتاد
  2. پیش نمایش منتشر شده از فضای بازی Multiversus
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
1 + 6 = ?

جستجو