مدلوپ

اضافه شدن بلک آدام و استرایپ به بازی مولتی ورسز ( MultiVersus )

کاراکتر های Black Adam ( بلک آدام ) و Stripe ( استریپ ) از Gremline به مولتی ورسز - MultiVersus اضافه میشن .

کاراکتر های Black Adam و Stripe به مولتی ورسز خواهند آمد

این روزا دیگه بازی مولتی ورسز ( MultiVersus ) جزو ترند ترین و محبوب ترین بازی های کامپیوتری شده و دیگه گیمری هستش که این بازی رو نشناسه . این بازی جهش بزرگی برای دنیای DC و Warner Bros بود . چون با اختلافات و حاشیه هایی که براشون پیش اومده بود ، کیفیت کار ها ضعیف تر شده بود و فعالیت ها هم کمتر . اما این بازی این روزا مثل بمب صدا کرده و روز به روز اخبار جدیدی هم ازش منتشر میشه . خبر جدید از این بازی اضافه شدن دو کاراکتر Black Adam و Stripe هستش .

اضافه شدن بلک آدام و استریپ به مولتی ورسز

در پی لو رفتن اخباری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی درباره اضافه شدن کاراکتر Black Adam و Stripe خود وارنر تایید کرد که این دو کاراکتر به بازی اضافه خواهند شد . این در حالی هستش که فیلم بلک آدام در آستان اولین حضور خودش روی پرده ی سینما با بازی دواین جانسون در نقش بلک آدام هستش . این سیاست خوبی میتونه باشه تا کسایی که طرفدار فیلم های DC نیستن رو هم به طرف سینما ها بکشونن و فروش بیشتری برای این فیلم رقم بزنن . چون خیلی ها وقتی از یه کاراکتر بازی خوششون میاد قطعا پیگیرش میشن و حتی اگه فیلمی هم براش باشه میرن میبینن .

از یه طرف دیگه کاراکتر استرایپ در فیلم Gremlins که محصول وارنر هستش حضور داشته و در اصل یک موگوای نوازشگر بوده که بعد از پاشیده شدن تصادفی آب به این موجود از گیزمو تولید شد .پس از خوردن غذا بعد از نیمه شب، استرایپ و گروه موگوای قاتلش به گرملین تبدیل می شوند. هیچ نشانی از Gizmo در اطلاعات لو رفته وجود نداره، اما Stripe حضورش تایید شده و قطعا تو فصل یک این بازی حضور خواهد داشت .

سیاستی که Warner و DC برای بازی مولتی ورسز در نظر گرفتن اینطوریه که به صورت آپدیت های پیاپی محتوای جدید رو به بازی اضافه کنن . یعنی ما تو فصل 1 بازی شاهد آپدیت های جدید تر و اضافه شدن کاراکتر های جدید تر به این بازی هستیم . حالا چیزی که 100 درصد مشخصه اینه آخر این هفته کاراکتر Morty به بازی اضافه میشه و بازی رسما راه اندازی میشه . بخاطر تعویق هایی که برای این بازی پیش اومده ، در هفته های آینده شاهد اضافه شدن کاراکتر های Stripe و Black Adam به بازی مولتی ورسز خواهیم بود .

مطالب مرتبط
انتشار فصل یک مولتیورسس (Multiversus) به تعویق افتاد انتشار فصل یک مولتیورسس (Multiversus) به تعویق افتاد

فصل یک بازی Multiverse به تاریخ جدیدی موکول شده است و شرکت بازی سازی THQ Nordic تاریخ جدیدی را ارائه داده است.(3 روز دیگر)

پیش نمایش منتشر شده از فضای بازی Multiversus پیش نمایش منتشر شده از فضای بازی Multiversus

استودیو Player First Games تریلر جدیدی از توضیحات بازی Multiversus ( مالتی ورسوس ) منتشر کرده .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !