مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

واکنش باب اودنکرک به پایان سریال Better Call Saul

همونطور که میدونین سریال بهتره با ساول تماس بگیری تموم شد و تونست امتیاز کامل رو کسب کنه. ببینید که ری اکشن باب اودنکرک چی بوده در موردش.

از بازیگر مهمان تا نقش اصلی

باب اودنکرک Bob Odenkirk در واکنش به قسمت آخر سریال بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) گفت گه :"من کاری نکردم که لایق این قسمت باشم، اما امیدوارم در شش فصل این رو به دست آورده باشم."

درست بعد از تموم شدن سریال توی روز 15 آگوست ، باب اودنکرک ستاره ی فیلم بهتره با ساول تماس بگیری یه ویدیویی توی توییتر منتشر کرد. محتوای کلی ویدیو در مورد خداحافظی و تشکر از هواداران و همکارانش بود.
دنیا نباید فراموش کنه که اودنکرک قبل از این سریال ، سال 2009 به عنوان مهمان در نقش وکیل جنایی متخلف وارد سریال Breaking Bad شد. بعد از مدتی به بازیگر اصلی تبدیل شد و اونقدری توی نقشش درخشید که سال 2015 یک اسپین آف براش ساختن. اون اسپین آف که دنباله ی Breaking Badبود ، تونست رتبه ی ده از ده رو کسب کنه با درخشش باب اودنکرک.

Better Call Saul

توی ویدیو گفت که همه از من میپرسن چه حسی داری سریال تموم شده و باید با ساول گودمن شخصیت اصلی خداحافظی کنی؟! اون پاسخ داد که :"من در پاسخ به این سوال خوب نیستم چون رک و پوست کنده برای من سخته که به اون تجربه و حتی اون شخصیت خیلی نزدیک نگاه کنم." اون اضافه کرد که این تصویر های متحرک که دیدید خیلی بیش از حده براش و خیلی قشنگ کنار هم قرار گرفتن و حتی نمیدونه چطوری این اتفاق افتاد.
باب اودنکرک بعد از کلی تشکر برای تلاش همکارانش ، از طرفدارهاش تشکر کرد. برای صبوری و اعتمادی که بهشون کردن و بهشون فرصت دادن بعد از سریال محبوب بریکینگ بد ، یک بار دیگه سریالی محبوب بسازن.

خلاصه که اونا سربلند بیرون اومدن و ساخت هیچ دنباله ای رو تایید نکردن. پس اگر اصرار زیادی باشه از طرفدارها بازم فکر نکنم خبری باشه از یه سریال خفن دیگه به عنوان دنباله ی Breaking Bad و بهتره با ساول تماس بگیری.

مطالب مرتبط
  1. پایانی برای دنیای Breaking Bad
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
8 + 8 = ?

جستجو