مدلوپ

انتشار Unreal Editor برنامه ادیت بازی فورتنایت (Creative 2.0) به تعویق افتاد

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

برنامه Enreal Editor که مدتی پیش آن را معرفی کرده بودیم گفته میشود که برای ماه ژانویه 2023 منتشر خواهد شد.

Creative 2.0 فورتنایت ژانویه 2023 منتشر می شود

پس از معرفی این برنامه توسط اپیک گیمز حالا طی توئیت رئیس اپیک گیمز مشخص شده است که این نرم افزار ویژه مد سازی و تغییر و طراحی در بازی Fortnite قرار نیست با انتشار فصل جدید منتشر شود و احتمال فراوان در فصل دوم چپتر 4 فورتنایت به بازی افزوده خواهد شد.

این برنامه به دوستانی که عاشق مود Creative فورتنایت هستند ویژگی هایی بیشتر از Creative قرار می دهد و در جایگاه یک توسعه دهنده قرار می دهد که میتوانند در طراحی این بازی پا را فراتر گذاشته و هرچیزی که دلشان می خواهد را خلق کنند.

Creative 2.0 فورتنایت ژانویه 2023 منتشر می شود

درواقع برنامه Unreal Engine 5 مختص فورتنایت را در اختیار خواهند داشت که حتی تکسچر بسیاری از چیز های بازی را تغییر دهند. این برنامه انقلابی برای طراحان مود های و مپ های بازی فورتنایت خواهد بود.

موتور گرافیکی Unreal Engine 5 قلب تپنده بسیاری از بازی های خیره کننده ای استکه امثال منتشر شده اند و بسیاری از کاربران نیز می توانند این موتورگرافیکی را در اختیار داشته باشند و شروع با طراحی یک بازی با آن کنند. حالا قسمت Unreal Editor برای بازی فورتنایت افزوده خواهد شد و به آن ها این اجازه را می دهد تا بدون هیچ محدودیتی به خلق آثار پردازند. گمان می شود که اپیک قصد دارد تا کاربران از جایگاه پرداخت برای محتوای عالی به تولید کننده محتوا و خالق اثر تبدیل کند. و کاربران می توانند این آثار خود را بفروشند و از فروش آن درآمد داشته باشند.

عاشقان کریتیو باید مقداری دیگر (تقریبا 3 ماه) صبر کنند تا این برنامه که قسمتی از بازی فورتنایت و کریتیو است منتشر شود.

مطالب مرتبط
پایان چپتر 3 فورتنایت با یک ایونت زنده در 7 آذر پایان چپتر 3 فورتنایت با یک ایونت زنده در 7 آذر

سلطنت کروم تا دو هفته دیگر بر فورتنایت با رخداد Fracture (خرد شدن) به پایان خواهد رسید. فصل بعدی چپتر 4 شروع خواهد شد.

Flight Simulator چهل ساله شد ، نسخه های قدیمی و نوستالژی در آخرین آپدیت Flight Simulator چهل ساله شد ، نسخه های قدیمی و نوستالژی در آخرین آپدیت

بازی و شبیه ساز پرواز مایکروسافت 40 ساله شد. برای 40 سالگی این بازی دوست داشتنی مایکروسافت نسخه های قدیمی و نوستالژی بازی را به صورت شبیه ساز در بازی قرار داده است.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !