مدلوپ

پایان چپتر 3 فورتنایت با یک ایونت زنده در 7 آذر

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

سلطنت کروم تا دو هفته دیگر بر فورتنایت با رخداد Fracture (خرد شدن) به پایان خواهد رسید. فصل بعدی چپتر 4 شروع خواهد شد.

چپتر 3 فورتنایت به پایان می رسد، Fracture آغاز چپتر 4

بله همانطور که قبلا هم گفته بودیم فصل بعدی فورتنایت چپتر جدیدی شروع خواهد شد و طی گفته های پیشین رئیس اپیک گیمز این بازی برای هر چپتر مقرر شده بود که تعداد متفاوتی فصل خواهد داشت. اینطور که مشخص است فورتنایت هر سال یک چپتر خواهد بود. یعنی هر چپتر از این به بعد 4 فصل خواهد داشت.

خوشبختانه بعد از اتفاقات رخ داده در این فصل و گرفتار شدن نقشه و برخی از کاراکتر ها در کروم (مایع نقره ایی که همه چیز را می بلعد) بالاخره برای پایان این فصل یک رخداد زنده خواهیم داشت. این رخداد با نام Fracture در تاریخ 3 دسامبر (7 آذر) شروع خواهد شد و انتظار می رود در این رخداد Zero Point دچار از هم گسیختگی شود و دنیای فورتنایت به یک واقعیت دیگر منتقل شود.( مثل رخداد Zero Point که همه کاربران به درون یک سیاهچاله کشیده شدند!)

نکته مهم این است که پس از این رخداد فصل پنجم چپتر سوم فورتنایت آغاز نمی شود بلکه این رخداد پایان چپتر سوم فورتنایت خواهد بود و بعد از این هر چپتر فورتنایت دارای 4 فصل خواهد بود. این خبر خوبی برای کاربران این بازی جذاب می تواند باشد چرا که پس از گذشت هر سال در چپتر جدید با یک مپ جدید رو به رو خواهند بود. همین امر بازی را همیشه برای کاربران جذاب خواهد کرد.

Herald شرور دنیای کروم فورتنایت پایان پتر 3 فورتنایت

برای مقایسه در نظر بگیرید که چپتر اول دارای 10 فصل و چپتر دومدارای 8 فصل و چپتر سوم دارای 4 فصل بوده است. بسیاری فکر میکردند که فصل بعدی فصل 5ام فورتنایت خواهد بود اما اینگونه نشد و اپیک گیمز سریع تر از آنچه همه فکر میکردند سیستم هر چپتر فورتنایت را تغییرداد.

آخرین رخداد چپتر دوم سال گذشته با Cube Queen رخداد که تقریبا آن سوی مپ را از بین برد و حالا این شخصیت منفی جدید فورتنایت به نام Herald گفته می شود که ارتباطی با Cube Queen خواهد داشت. طرفداران این بازی توجه ویژه ایی داشته باشند که تا انتهای این فصل تنها 3 هفاه باقی مانده است. بهتر است هرچهسریع تر برای دریافت اسکین رایگان هالووین امسال فورتنایت اقدام کنند.

مطالب مرتبط
بازی های آنلاین رفع فیلتر می شوند فورتنایت (Fortnite) رفع فیلتر شد بازی های آنلاین رفع فیلتر می شوند فورتنایت (Fortnite) رفع فیلتر شد

پس از اتفاقات اخیر و فیلتر شدن بازی های محبوب آنلاین حالا این بازی های یکی پس از دیگری رفع فیلتر می شوند. امشب بازی FORTNITE رفع فیلتر شده است.

نیمار و پوگبا در Call Of Duty Modern Warfare 2 نیمار و پوگبا در Call Of Duty Modern Warfare 2

گزارشاتی منتشر شده است که نشان می دهد کاراکتر های بازیکنان فوتبال مشهور دنیا در بازی Modern Warfare 2 افزوده خواهد شد و میتوانید اسکین آن ها را استفاده کنید.

بازی پر طرفدار موبایل لجند ( Mobile Legends ) رفع فیلتر شد بازی پر طرفدار موبایل لجند ( Mobile Legends ) رفع فیلتر شد

بلاخره بعد از گذشت تقریبا یک ماه بازی موبایل لجند روی اینترنت ثابت مخابرات رفع فیلتر شد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !