مدلوپ

معرفی بازی فرقه برّه یا Cult of the Lamb

بازی جذاب Cult of the Lamb برای رایانه

بازی Cult of the Lamb روی پلتفرم استیم

بازی فرقه بره یا Cult of the Lamb محصول شرکت Massive Monster هستش که با موتور Unity ساخته شده . این بازی درواقع یک بازی تو سبک Roguelike و اکشن ماجراجویی هستش که شما به عنوان یه بره تسخیر شده برای گسترش فرقه خودتون قدم بر میدارین .

معرفی بازی Cult of the Lamb

داستان بازی راجع به یه بره هستش که بعد مرگش ، با یک Old God معامله میکنه که اونو دوباره روی زمین بفرسته تا بدهی خودش رو با ایجاد پیروان وفادار به نام اون پرداخت کنه . شما تو این بازی باید تو سرزمین پیامبران دروغین فرقه خودتون رو راه اندازی کنید و به مناطق مختلف و جنگل برین تا بتونین پیروان وفادار خودتون رو جمع کنین ، کلام خودتون رو گسترش بدین تا یه فرقه واقعی ایجاد کنین . این بازی به صورت آفلاین هستش و میتونین روی پلتفرم استیم بازی کنین . البته روی استیم باید حتما مبلغی رو پرداخت کنین ، تا بتونین بازی رو بخرین و بازی کنین . ولی از اونجایی که لایسنس و این حرفا اینجا معنی ای نداره ، میتونین خیلی راحت کرک بازی رو دانلود کنین و به صورت رایگان بازی کنین . این بازی در تاریخ 11 آگوست برای پلتفرم های Console و PC ریلیز شده .

مطالب مرتبط
معرفی پلتفرم Plato برای موبایل معرفی پلتفرم Plato برای موبایل

با اپلیکیشن پلاتو کلی بازی آنلاین و چند نفره رو میتونین یه جا در یک برنامه داشته باشین .

معرفی بازی نوستالژیک Crash Bash معرفی بازی نوستالژیک Crash Bash

اگه نوستالژی پسندین بازی کراش بش ( باش ) براتون کلی خاطره زنده میکنه و مهم تر از همه میتونین به صورت گروهی با دوستاتون بازی کنین.

معرفی بازی چند نفره Badland برای موبایل معرفی بازی چند نفره Badland برای موبایل

بازی جذاب و چند نفره بدلند ( Badland ) برای پلتفرم های اندروید و IOS .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !