مدلوپ

بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد

 1. بازی ها
 2. اخبار بازی ها

فورتنایت چپتر 3 رو به پایان است و ما شما را برای هر آنچه ممکن است اتفاق بیافتد آماده خواهیم کرد. کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر سوم FORTNITE.

کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر 3 FORTNITE با ایموت رایگان و اتفاقات جالب

بازی بتل رویال Fortnite در کمتر از دو هفته دیگر با یک رخداد زنده (Event) به پایان خواهد رسید و کاربران باید برای یک مپ جدید آماده شوند. این رخداد زنده با نام Fracture به معنای شکستن و خرد شدن از سوی اپیک گیمز در FNCS رو نمایی شد و حالا از روز گذشته شمارش معکوس برای شروع این رخداد آغاز شده است. تایمر این اتفاق هم در محیط بازی قرار گرفته است. می توانید فاصله دقیق تا این رخداد زنده را در این تایمر ببینید. به تازگی نیز درون بازی Fortnite بنری قرار گرفته است که اطلاعات مهمی را در اختیار شما قرار می دهد. اطلاعاتی از قبیل اینکه چپتر 4 چه موقعی آغاز میگردد و این ایونت را باچند نفر می توانید شرکت کنید و همچنین از چه زمانی باید برای ایونت آماده باشید. همچنین برای این ایونت قابلیتی در نظر گرفته شده است تا شما ایونت را تنها شرکت نکنید.

زمان شروع رخداد Fracture بازی Fortnite

کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر 3 FORTNITE

فصل سوم فورتنایت با یک ایونت به پایان خواهد رسید و این ایونت تنها یک بار در تاریخ 3 دسامبر رخ می دهد پس برنامه ریزی داشته باشید که آن را از دست ندهید. مانند همیشه از 30 دقیقه قبل از شروع ایونت مود آن برای ورود فعال می شود. پیشنهاد می شود که از همین زمان یعنی 30 دقیقه قبل از شروع ایونت در بازی حضور داشته باشید چرا که بدلیل شلوغی ممکن است نتوانید وارد شوید پس بهتر است در بازی باشید و یک جا برای خودتان نگه دارید. البته مدتی است که این اتفاق نمی افتد و اپیک همیشه مطمعا می شود که جا برای همه بازیکنان وجود داشته باشد.

به طور معمول این ایونت ها یک ربع طول می کشند و شما بخشی از این رخداد هستید و خودتان نقشی در این نمایش دارید. تجربه این رخداد زنده با دوستانتان بسیار جذاب است. نکته جالب این است که اپیک گفته است کاربرانی که دیر به ایونت میرسند تا 40 دقیقه پس از شروع آن می توانند وارد این ایونت شوند که نشان میدهد یا این ایونت بسیار طولانی تر است یا برخی ویژگی های این رخداد مدتی در بازی خواهند بود سرور ها بعدا خاموش خواهند شد. این اتفاق برای فصل میداس هم افتاد که دو روز کاربران به جای استورم آب را داشتند که تجربه بسیار جالبی از این بازی بود.

یادتون باشه که هر کاربری که از 2 دسامبر تا زمان رخداد وارد بازی بشه یک ایموت رایگان دریافت خواهد کرد. این ایموت با نام Toasty Roast هستش که کاراکتر شما شروع به نگه داشتن مارشملو بر روی آتش میکند.

کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر 3 FORTNITE

به نظر می رسد که چپتر 4 فردا صبح ایونت نتشر شود و از سوی دیگر ممکن است ساعات بیشتری نسبت به فصل قبل سرور ها آفلاین باشد. در چپتر 4 مپ جدید فورتنایت رو نمایی می شود که قبلا اخباری از آن به اسم پروژه Asteria بود. همیشه در پایان هر چپتر مپ آن به طور کلی نابود می شود البتهه ممکن است مکان هایی از این مپ به مپ بعدی منتقل شوند. همانطور که نام این رخداد هم Fracture هست پس با احتمال فراوان مپ این چپتر هم نابود خواهد شد.

نکته مهم برای طرفداران این بازی ، تا پایان این فصل تنها 10 روز باقی مانده است پس سعی کنید تمامی کوئست های خود را تا قبل از اتمام سیزن انجام دهید. همچنین که کوئست های فوتبالی مرتبط با جام جهانی نیز به بازی افزوده شده است.

با دوستان خود آمده باشید تا به جنگ هرالد بروید.

مطالب مرتبط
راهنمای خرید کامپیوتر و آشنایی با قطعات کامپیوتر اسمبل آن راهنمای خرید کامپیوتر و آشنایی با قطعات کامپیوتر اسمبل آن

خرید کامپیوتر با هر هزینه و برندی نیازمند دانستن نکاتی است که قطعا در کاربری آن تاثیر گذار می باشد. قبل از خرید هرگونه کامپیوتر برای گیمینگ برای ویرایش فیلم و تصویر و یا هر کاربری دیگری بهتر است بدانید یک سیستم کامپیوتری چگونه اسمبل(سرهم) میگردد و چه قطعاتی باید تهیه کرد.

لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت) لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت)

با افزوده شدن ماشین Octane به بازی شما میتوانید در مود های این بازی رفته و XP های زیادی بدست بیاورید. اما یک مود به شما کمک میکند در هر 3 دقیقه لول آپ شوید همراه ما باشید.

Flight Simulator چهل ساله شد ، نسخه های قدیمی و نوستالژی در آخرین آپدیت Flight Simulator چهل ساله شد ، نسخه های قدیمی و نوستالژی در آخرین آپدیت

بازی و شبیه ساز پرواز مایکروسافت 40 ساله شد. برای 40 سالگی این بازی دوست داشتنی مایکروسافت نسخه های قدیمی و نوستالژی بازی را به صورت شبیه ساز در بازی قرار داده است.

ساخت اولین فیلم بیوگرافی رسمی از اسنوپ داگ ( Snoop Dogg ) ساخت اولین فیلم بیوگرافی رسمی از اسنوپ داگ ( Snoop Dogg )

بیوگرافی زندگی ستاره هیپ هاپ اسنوپ داگ یا Snoop Dogg Biopic Movie توسط یونورسال پیکچرز ( Universal Pictures ) ساخته میشود

تنظیمات

یادداشت کاربران
 • user37 []
  0 Like disLike 0
  ایونت چه ساعتی هست
 • مهران قشقایی پاسخ داد : [ ]
  0 Like disLike 0
  30 دقیقه بامداد 13 آذر ، از 30 دقیقه قبل برای حضور در ایونت در بازی حضور داشته بشاید.
درج یک یادداشت:
1 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !