مدلوپ

لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت)

  1. بازی ها
  2. آموزش بازی ها

با افزوده شدن ماشین Octane به بازی شما میتوانید در مود های این بازی رفته و XP های زیادی بدست بیاورید. اما یک مود به شما کمک میکند در هر 3 دقیقه لول آپ شوید همراه ما باشید.

با ماشین های راکت لیگ سریع تر لول آپ کنید

همانطور که در جریان هستید دو هفته به انتهای این فصل فورتنایت نمانده و شما هم مثل ما اگر در این مدت قصد بازی کردن داشتید بدلیل فیلتر بودن بازی نتوانسته لول آپ کنید. اما در حین تلاش برای لول آپ متوجه یک اتفاق در بازی شدم که شما کاربران هم می توانید امتحان کنید و از آن استفاده کنید تا در هر 3 تا7 دقیقه بسته به مهارت خودتون افزایش لول داشته باشید.

اما اصل داستان این است که زمانی که مود های بازی راکت لیگ و ماشین Octane به بازی اضافه شدند یک مود به نام Rocket League Live شما در قسمت آزاد باید با ماشین از حلقه هایی رد بشوید که امتیاز هایی بدست بیاورید و وئست آن را به اتمام برسانید. اما مهم تر از کوئست های 100 و 250 امتیازی که هر کدام 20 هزار XP می دهند. جدا از این اگر توجه داشته باشید هر بار که از حلقه ها رد می شوید مقداری XP به شما داده می شود. اما بیشترین این مقدار برای حلقه های 10 امتیازی هست چرا که خیلیا مقدور به انجام آن نیستند.

شما از حلقه های 10 امتیازی به گونه ایی باید رد بشید که از همان برگردید. در اینصورت شما دوار XP دریافت خواهد. با کمی تمرین می توانید این کار را به سرعت پشت سر هم انجام دهید و به طور میانگین در هر بار تکرار میتوانید به طور میانگین 5هزار XP بدست بیاورید و با هر 12 بار تقریبا یک لول پیشرفت کنید.

توجه داشتهب اشید هرچه زمان بگذرد مقدار XP کم می شود و شما با خروج و ورود مجدد به بازی میتوانید از همان ایک پی بیشتر بهره ببرید.

برای این که متوجه بشوید چگونه این کار را انجام بدهید ما برای شما یک کیلیپ تهیه کردیم که می توانید از آن استفاد ه کنید و با تکرار آن هرچه سریع تر لول آپ شوید. توجه داشته باشید که تنها دو هفته با پایان این فصل مانده و از نظر ما تو همین مدت هم می توانید 100 لول بتل پس را کسب کنید. خوشبختانه کوئست های این فصل به مراتب راحت تر بوده است.

این مود را از قسمت مود های فورتنایت و مرتبط با راکت لیگ پیدا کنید. توجه داشته باشید که مود مرتبط با کوئست باشد چرا که مود های دیگر ایکس پی نمیدهند.

مطالب مرتبط
بازی های آنلاین رفع فیلتر می شوند فورتنایت (Fortnite) رفع فیلتر شد بازی های آنلاین رفع فیلتر می شوند فورتنایت (Fortnite) رفع فیلتر شد

پس از اتفاقات اخیر و فیلتر شدن بازی های محبوب آنلاین حالا این بازی های یکی پس از دیگری رفع فیلتر می شوند. امشب بازی FORTNITE رفع فیلتر شده است.

پایان چپتر 3 فورتنایت با یک ایونت زنده در 7 آذر پایان چپتر 3 فورتنایت با یک ایونت زنده در 7 آذر

سلطنت کروم تا دو هفته دیگر بر فورتنایت با رخداد Fracture (خرد شدن) به پایان خواهد رسید. فصل بعدی چپتر 4 شروع خواهد شد.

اسکین بز (GOAT) در بازی فورتنایت منتشر شد عجیب ترین اسکین فورتنایت اسکین بز (GOAT) در بازی فورتنایت منتشر شد عجیب ترین اسکین فورتنایت

روز گذشته فورتنایت اسکینی برای بازی فورتنایت با همکاری سازندگان شبیه ساز بز منتشر شده است. این اسکین عجیب ترین و ترسناک ترین اسکین Fortnite تا به این تاریخ است.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !