مدلوپ

نیامدن GTA 6 را با مود های گرافیکی جدید GTA 5 تحمل کنید

همینطور که راکستار انتشار نسخه جدید جی تی ای 6 را به تعویق می اندازد کاربران خود را با مود های گرافیکی و جذاب GTA 5 سرگرم کرده اند. NaturalVision مود گرافیکی جذابی را برای جی تی ای 5 منتشر کرده است.

مودهای گرافیکی جی تی ای 5 تسکین درد دوستداران این بازی

مود های بازی جی تی ای از 7 سال گذشته و از لحظه انتشار GTA 5 به وجود آمدند و در دسترس کاربران قرار گرفتند و همچنان این مود ها ساخته می شوند و بسیاری از آن ها جذاب و سرگرم کننده هستند. به تازگی مود گرافیکی جدیدی برای GTA 5 منتشر شده است که گرافیک بی نظیری دارد. این گرافیک ما را تا حدی با چیزی که در جی تی ای 6 قرار است منتشر شود آشنا میکند.

این مود گرافیکی توسط NaturalVision ساخته شده است که یک مود ارتقا دهنده بصری برای بازی GTA 5 است. مود NaturalVision توسط Kotaku ساخته شده است و این مود جدید با نام NaturalVision Remastered منتشر شده است که بافت های جدیدی به بازی افزوده است. در تریلر این مود گرافیکی جدید تیم سازنده سعی می کند تا اثر خودشون را به نمایش بگذارند.

آخرین آپدیت این مود جاده ها پیاده روها و طراحی داخلی ساختمان ها بهبود یافته است. بافت سطح جاده و زمین بسیار پیشرفت کرده و ساختمان هایی که داخل آن ها نمی توانستید بروید حالا دارای عمق هستند و یک تکه مقوا نیستند.همینطور این مود با FiveM سازگار است.(یکی از مود های چند نفره بازی)

ارتقا عمق در مود گرافیکی بازی GTA 5

این مود هنوز به صورت کامل منتشر نشده است. شما میتوانید نسخه پیش نمایش آن را دریافت و امتحان نمایید. این مود را میتوانید از وب سایت Razed Mods دریافت نمایید.مود های بازی هایی همچون Red Dead Redemption نیز در این وب سایت قرار دارد. تصاویری از این مود را برای شما عزیزان قرار دادیم.

مطالب مرتبط
گیم پلی بازی افسانه تاریک واکونگ Black Myth: Wukong گیم پلی بازی افسانه تاریک واکونگ Black Myth: Wukong

گیم پلی 8 دقیقه ای بازی افسانه تاریک: واکونگ Black Myth: Wukong از شرکت Game Science منتشر شد.

مود جدید بازی مرد عنکبوتی مارول با استن لی بازی کنید مود جدید بازی مرد عنکبوتی مارول با استن لی بازی کنید

سازنده های مود جدید بازی اسپایدر من مارول برای رایانه های این قابلیت را به شما می دهد که با کاراکتر های دیگری به جای اسپایدر من بازی کنید.

STRAY در صدر بازی های دانلود شده از PSN STRAY در صدر بازی های دانلود شده از PSN

شرکت سونی به تازگی لیست بازی های دانلود شده را از PSN منتشر کرده است که Stray در صدر این لیست ایستاده است.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 1 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !