مدلوپ

حضور دوباره Doug Jones در هوکس پوکس 2 Hocus Pocus

داگ جونز Doug Jones بازیگر نقش زامبی مهربون گفته که نقش بیلی بوچرسون خیلی سخت تر از اون چیزی بود که فکرشو میکرده.

نقش خیلی سخت بیلی بوچرسون

تقریباً 30 سال بعد از انتشار فیلم کلاسیک اصلی، هوکس پوکس 2 Hocus Pocus قراره منتشر بشه. بیشتر بازیگران فیلم اصلی در این فیلم حضور دارند و داگ جونز باز هم به ایفای نقش خودش به عنوان بیلی بوچرسون میپردازه. بغد از گذشت 29 سال از ساخت اولین فیلم، جونز توی یکی از کنفرانس های مطبوعاتی مجازی گفت که بیلی بوچرسون نقشی بود که اولین بار توی 32 سالگی بازی کرده. الآن 61 سالش هست و برای بار دوم قراره ادامه بده که خیلی سخت میشه کار. گفت اولین سکانسش وقتی به سمت در میرفت یادش نمیره و با خودش گفته که این فیلم کی انقد نفس گیر بود(در مزاح کامل میخواست بگه که آره کارم سخته الآن).
Doug Jones in Hocus Pocus 2

برای تداعی خاطرات و درک شخصیت 29 سال پیش، کمد لباس ها و گریم رو هم به قسمت اول این فیلم شبیه کردن. داگ جونز بعد از این اتفاق کلی تشکر کرد و گفت برای دو دقیقه هم که شده رفت توی 29 سال پیش زندگی کرد و برگشت.
کاراکتر Billy butcherson اولین بار سال 1993 در فیلم Hocus Pocus ظاهر شد که دوست پسر سابق وینیفرد ساندرسون بود. بعد ها بیلی با سارا ساندرسون خیانت میکنه بهش و وینیفرد تصمیم میگیره اون رو مسموم کنه و بکشه. 300 سال بعد در سال 1993، وینی Winnie بیلی رو برمیگردونه به زندگی تا باهم برای جاودانگی پیش برن. بیلی باز هم میمیره توی اون داستان؛ اما این بار مثل اینکه قراره دوباره زنده بشه و برگرده به فیلم هوکس پوکس 2.
داگ جونز رو همه با نقش های هیولایی میشناسن؛ از فیلم های معروف این بازیگر میشه به پسر جهنمی، مرد دوزیست در شکل آب و مرد رنگ پریده در هزارتوی پان اشاره کرد. این فیلم هایی که گفتیم، همش ساخته ی Guillermo del Toro هستند و این فیلم یه تجربه جدیده. فیلم هوکس پوکس 2 یکم نقشش عجیب تر و کمدی تره نسبت به هیولاهایی که تا به حال بازی کرده.

مطالب مرتبط
فیلم Hocus Pocus 2 ساخته والت دیزنی به زودی منتشر می شود فیلم Hocus Pocus 2 ساخته والت دیزنی به زودی منتشر می شود

فیلم فانتزی هوکس پوکس 2 فیلمی فانتزی از سوی والت دیزنی به زودی منتشر می شود و تماشای آن خالی از لطف نمی باشد.

اسکین بز (GOAT) در بازی فورتنایت منتشر شد عجیب ترین اسکین فورتنایت اسکین بز (GOAT) در بازی فورتنایت منتشر شد عجیب ترین اسکین فورتنایت

روز گذشته فورتنایت اسکینی برای بازی فورتنایت با همکاری سازندگان شبیه ساز بز منتشر شده است. این اسکین عجیب ترین و ترسناک ترین اسکین Fortnite تا به این تاریخ است.

برترین بازی هایی که در اکتبر 2022 منتشر میشوند برترین بازی هایی که در اکتبر 2022 منتشر میشوند

ماه اکتبر امسال برای گیمر ها سال رویایی است,با ما باشید با لیست 10 بازی که در اکتبر 2022 پخش میشوند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !