مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

جی کی رولینگ نویسنده هری پاتر تهدید به قتل شد

J.k Rowling ( جی کی رولینگ ) خالق هری پاتر پس از حمله به Salman Rushdie ( سلمان رشدی ) تهدید به قتل شد.

تهدید به قتل جی کی رولینگ شایعه یا واقعیت

خالق هری پاتر - جی کی رولینگ ( J.K Rowling ) پس از اینکه به سلمان رشدی حمله شد ، با پستی در توییتر اعلام نگرانی کرد و گفت که احساس خوبی ندارم . راحت بذارینش . بلافاصله از سوی کاربر توییتر به اسم میر آصف عزیز تهدید علنی شد . میر آصف در پاسخ به جی کی رولینگ نوشت : " نگران نباش نفر بعدی تو هستی " .

جی کی رولینگ تهدید به قتل شد

رولینگ قبل تر توسط فعالان تراجنسیتی در شبکه های اجتماعی تهدید شده بود و در پی این تهدیدات دیسکاوری برادران وارنر ( Warner Bros . Discovery ) به شدت تهدیدات علیه جی کی رولینگ رو محکوم کردن و طی بیانیه ای گفتن که : " ما در کنار او و همه نویسندگان ، داستان نویسان و خالقانی هستیم که شجاعانه خلاقیت و نظرات خود را بیان میکنند . WDB معتقد به آزادی بیان ، گفتمان مسالمت آمیز و حامی کسانی است که نظرات خود را در عرصه عمومی ارائه میکنند . افکار ما با سر سلمان رشدی ( Sir Salman Rushdie ) و خانواده اش در پی اقدام خشونت آمیز بی معنی در نیویورک است . این شرکت به شدت هرگونه تهدید ، خشونت یا ارعاب را که ممکن است نظرات ، باورها و افکار متفاوت باشد ، محکوم میکند ".

رشدی در سال 1989 پس از انتشار رمان آیات شیطانی توسط مسلمانان محکوم شده بود و از سال 2000 به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا زندگی کرد .
پس از حمله اخیر به سلمان رشدی و اظهار نگرانی جی کی رولینگ ، میر آصف عزیز ( Meer Asif Aziz ) دانشجوی فعال اجتماعی و فعال سیاسی به طور علنی در توییتر اونو تهدید کرد و نوشت که : نگران نباش نفر بعدی تو هستی . جی کی رولینگ از توییتر خواست که دخالت علنی کنه و از @twitterSupport پرسید که آیا شانسی برای حمایت وجود داره ؟ ولی همچنان پست عزیز در توییتر باقی موند و پاک نشد .
سپس تایید کرد که پلیس وارد عمل شده و بخاطر تمام همدردی ها تشکر کرد ( بخاطر تمام تهدید هایی که از قبل شده بود ) . هنوز اخبار جدیدی در این باره منتشر نشده که به محض انتشار ما تو وبسایتمون قرار میدیم .

مطالب مرتبط
  1. هوشنگ ابتهاج درگذشت
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 8 = ?

جستجو