مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

فیلم جدید سیاره میمون ها توسط کارگردان Maze Runner ساخته می شود

ساخت فیلم قلمرو پادشاهی سیاره میمون ها (Kingdom of the Planet of the Apes) امسال آغاز خواهد شد. کارگردان فیلم های محبوب دونده مارپیچ ساخت پادشاهی سیاره میمون ها را شروع خواهد کرد.

Kingdom of Planet of the Apes توس وس بال ساخته می شود

استودیوی فیلم سازی 20th Centuries اعلام کرده است که نسخه جدیدی از سری فیلم های سیاره میمون های Planet of the Apes از ماه اکتبر ساخته خواهد شد. در فیلم قلمرو پادشاهی سیاره میمون ها، اوون تیگ، فریا آلن و پیتر مکن ایفای نقش خواهند کرد و Wes Ball کار گردانی این فیلم خواهد بود. وس بال کارگردان سری فیلم های جذاب دونده مارپیچ بوده است.

قلمرو پادشاهی که نام اصلی این قسمت از سری فیلم های سیاره میمون ها است، شروع بخشی جدید از این سری فیلم می باشد. این داستان از سال ها بعد از جنگ سال 2017 ( جنگ برای سیاره میمون ها) آغاز می شود.

استودیو 20th Century یک عکس همراه این اعلانیه منتشر کرده است. این تصویر یک میمون را نمایش می دهد که بر روی یک اسب سوار است و یک شاهین بر روی دست او سوار می شود. این تصویر نشان نمی دهد که این قسمت چه فاصله زمانی با قسمت قبلی دارد اما تخمین زده می شود که حداقل یک دهه گذشته است. تصویری از فیلم kingdom of the planet of the apes

در سه نسخه قبلی سیاره میمون ها دیدیم که رهبر میمون ها (سزار) چگونه آمد و چگونه باعث پیشرفت آنها شد. این شخصیت تنها در نسخه اصلی و اولیه این سری فیلم ها در سال 1968 معرفی شد. حالا در این نسخه این شخصیت مهم به همراه برخی دیگر مثل نوآ و آمیا میلر به طور کامل معرفی خواهند. استیو ابسل رئیس استودیوی فیلم سازی 2oth Century گفته است: سیاره میمون ها یکی از آثار نمادین و پرمخاطب تاریخ سینما است. همینطور این اثر میراث مهم و به یاد ماندنی استودیوی ما است.

همچنین او در انتشار رسانه ای این اعلانیه گفته است: با قلمرو پادشاهی سیاره میمون ها، ما قصد داریم تا این سری فیلم را ادامه دهیم. فیلم قلمرو پادشاهی میمون ها در تاریخی نا معلوم در سال 2024 منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط
  1. حضور هیو جکمن در نقش ولوورین در ددپول 3
  2. بازگشت واندا ( اسکارلت ویچ ) به دنیای مارول
  3. فیلم سینمایی جنگ های زرهی Armor Wars به جای سریال تلویزیونی
  4. تکذیب شایعه حضور الیزابت اولسن در فصل دوم سریال خاندان اژدها
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 5 = ?

جستجو