مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

ولو نسل جدید Steam Decks را با قابلیت های بیشتری می سازد

Valve سازنده کنسول دستی استیم دک ساخت نسخه دوم این کنسول را تایید کرده است. استیم دک 2 قوی تر و با قابلیت های بیشتر.

ساخت نسل بعدی Steam Deck تایید شد

ولو نسل جدید Steam Deck را با قابلیت های بیشتری می سازد Valve سازنده کنسول دستی استیم دک ساخت نسخه دوم این کنسول دستی را تایید کرده است. استیم دک 2 قوی تر و با قابلیت های بیشتر.

ولو تایید کرده است که نسخه جدید Steam Deck را خواهد ساخت. همچنین تعدادی از بهینه سازی هایی را که بر روی آن انجام خواهند داد را نیز به نمایش گذاشته اند. به لطف کتابی که برای سیاست های کنسول های دستی در آسیا طراحی شده است. اطلاعاتی از نسخه جدید ولو منتشر شده است. که نشان دهنده سیاست ولو برای ساخت Steam Deck 2 (فعلا ما بهش میگیم استیم دک 2 و این اسم قطعی نیست) است. ولو سعی دارد تا نسخه بعدی را با توجه به بازخورد کاربران از نسخه قبلی بسازد. ولو به صراحت گفته است که نسخه بعدی آزادی نرم افزاری و قدرت بیشتری برخوردار است.

ُاستیم دک ساخته ولو | Steam Deck Made By valve

ولو گفته است :

استیم دک 2 یک محصولی است که نسل ها ادامه پیدا خواهد کرد. ولو (Valve) تا مدت ها استیم دک و استیم او اس را پشتیبانی خواهد کرد. ما از طرفداران استیم دک و کاربران جدید درباره استیم دک و کاربری آن تجربه کسب خواهیم کرد و از این تجارب در ساخت نسل بعدی استیم دک استفاده خواهیم کرد. استیم دک بعدی دستگاهی قوی تر و توانا تر از نسخه قبلی خواهد بود.

آنچه مشخص است ولو در آینده نسخه جدیدی از استیم دک که یک کنسول دستی است را معرفی خواهد کرد که نام آن هنوز مشخص نیست و باید در ماه های آینده منتظر باشیم تا اخبار بیشتری راجع به این کنسول دستی منتشر شود.

مطالب مرتبط
عکس های جدید جیمز وب از سیاره مشتری Jupiter عکس های جدید جیمز وب از سیاره مشتری Jupiter

ناسا تونسته با تلسکوپ جیمز وب ، اطلاعات بیشتری از سیاره جوپیتر به دست بیاره که واقعاً شگفت انگیزه.

ساخت بازی موبایل آواتار به صورت نقش آفرینی ساخت بازی موبایل آواتار به صورت نقش آفرینی

اعلامیه رسمی از ساخت بازی Avatar در سبک نقش آفرینی یا RPG منتشر شده.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 3 = ?

جستجو