مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

ولو نسل جدید Steam Decks را با قابلیت های بیشتری می سازد

Valve سازنده کنسول دستی استیم دک ساخت نسخه دوم این کنسول را تایید کرده است. استیم دک 2 قوی تر و با قابلیت های بیشتر.

ساخت نسل بعدی Steam Deck تایید شد

ولو نسل جدید Steam Deck را با قابلیت های بیشتری می سازد Valve سازنده کنسول دستی استیم دک ساخت نسخه دوم این کنسول دستی را تایید کرده است. استیم دک 2 قوی تر و با قابلیت های بیشتر.

ولو تایید کرده است که نسخه جدید Steam Deck را خواهد ساخت. همچنین تعدادی از بهینه سازی هایی را که بر روی آن انجام خواهند داد را نیز به نمایش گذاشته اند. به لطف کتابی که برای سیاست های کنسول های دستی در آسیا طراحی شده است. اطلاعاتی از نسخه جدید ولو منتشر شده است. که نشان دهنده سیاست ولو برای ساخت Steam Deck 2 (فعلا ما بهش میگیم استیم دک 2 و این اسم قطعی نیست) است. ولو سعی دارد تا نسخه بعدی را با توجه به بازخورد کاربران از نسخه قبلی بسازد. ولو به صراحت گفته است که نسخه بعدی آزادی نرم افزاری و قدرت بیشتری برخوردار است.

ُاستیم دک ساخته ولو | Steam Deck Made By valve

ولو گفته است :

استیم دک 2 یک محصولی است که نسل ها ادامه پیدا خواهد کرد. ولو (Valve) تا مدت ها استیم دک و استیم او اس را پشتیبانی خواهد کرد. ما از طرفداران استیم دک و کاربران جدید درباره استیم دک و کاربری آن تجربه کسب خواهیم کرد و از این تجارب در ساخت نسل بعدی استیم دک استفاده خواهیم کرد. استیم دک بعدی دستگاهی قوی تر و توانا تر از نسخه قبلی خواهد بود.

آنچه مشخص است ولو در آینده نسخه جدیدی از استیم دک که یک کنسول دستی است را معرفی خواهد کرد که نام آن هنوز مشخص نیست و باید در ماه های آینده منتظر باشیم تا اخبار بیشتری راجع به این کنسول دستی منتشر شود.

مطالب مرتبط
  1. عکس های جدید جیمز وب از سیاره مشتری Jupiter
  2. روش باز کردن سلاح Scythe در بازی کالاف دیوتی وارزون ، بلک آپس جنگ سرد
  3. ساخت بازی موبایل آواتار به صورت نقش آفرینی
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
7 + 3 = ?

جستجو