مدلوپ

توضیح و اسپویل راک در مورد فیلم سینمایی بلک آدام Black Adam

دواین جانسون (راک) سکانس نهایی بعد از تیتراژ فیلم سینمایی بلک آدام Black Adam رو به طور کامل توضیح داده و اسپویل کرده.

خطر اسپویل فیلم سینمایی بلک آدام توسط دواین جانسون

فیلم سینمایی بلک آدام چند روزی هست که روی پرده سینما رفته و قهرمان جدیدی رو به دنیای DC آورده. این فیلم صحنه های غافلگیر کننده های زیادی داشته که مهمترینش آخرین سکانس بعد از تیتراژ بود. جای تعجبی نیست که بلک آدام و انجمن عدالت برنده ی این جنگ باشن و بهم اعتماد کنن. پایان فیلم میبینیم که آدام نقش محافظ وطن خودش به اسم (خندق Khandaq) شناخته میشه. آماندا والر (ویولا دیویس) به آدام هشدار میده که توی خندق بمونه تا دشمن تراشی نکنه و از سیارات دیگه موجودات قدرتمندتری باهاش برخورد نکنن.

اسپویل راک از سکانس آخر بلک آدام و سوپرمن

همه ما دیگه تا الآن میدونیم که قراره توی سکانس Credit آخر فیلم هنری کویل Henry Cavill به عنوان سوپرمن وارد داستان میشه. سوپرمن میاد و به بلک آدام میگه که باید باهم صحبت کنیم. هنری کویل از فیلم لیگ عدالت Justice League به اینور دیده نشده بود تا اینجای کار. شاید بپرسین تیکه ی مهم داستان کجاست که باید بگم این تازه شروعشه. راک گفته بود که قراره با سوپرمن مبارزه کنه و حالا هنری کویل بهش میگه که باید باهم حرف بزنن. پس این شروع درگیری بین این دو ابرقهرمانه.

ستاره و تهیه کننده فیلم بلک آدام Black Adam گفته که همیشه سعی کردن یه قدم جلوتر پیش برن. کمپانی DC و Warner Bros به همراهی راک قصدشون اینه یه کاراکتری به این اسم رو خلق کنن که نشون بدن یه نفری وجود داره که به هیچ وجه متوقف نمیشه. جوری که هرکسی ببینه نتونه حدس بزنه که بین دعوای سوپر من و بلک آدام کی برنده میشه.
دواین جانسون گفته که این تازه شروعشه و تازه داریم کتاب DC رو باز میکنیم تا با شخصیت های جدید دیگه ای رو به رو بشین. بلک آدام هزاران سال زندانی بوده و حالا با انجمن عدالت آشنا شده که قهرمانان زیادی داره (خدا میدونه چرا بین این همه گیر داده به جنگ با سوپرمن). راک گفت که هر کاراکتری باید با بقیه کاراکتر ها تعامل داشته باشه که به تعامل بلک آدام و سوپرمن هم میرسیم. این دعوا بیشتر شبیه به جنگ و جدل بین بتمن و سوپرمن میتونه باشه که تهش به خوبی و خوشی تموم شد و کسی خون از پیشونیش نیومد.

مطالب مرتبط
حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک

دواین جانسون (Dwayne Johnson (The Rock بازیگر نقش اصلی فیلم Black Adam فیلم خودش رو اسپویل کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 6 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !