مدلوپ

حذف تریلر Steam Deck پس از نمایش آیکون شبیه ساز سوییچ

تریلر Steam Deck پس از اینکه کاربران به آیکون Switch Emulator اشاره کردند از یوتوب حذف شد .

استیم تریلر Steam Deck خود را از یوتوب حذف کرد

در تریلر استیم دک ( Steam Deck ) که توسط Valve در یوتوب قرار داده شده بود ، خلاصه لوگوی شبیه ساز Nintendo Switch ( نینتندو سوییچ ) وجود داشت . مدتی بعد از اینکه کاربرا به این موضوع اشاره کردند تریلر از یوتوب حذف شد و تریلر جدید که لوگو حذف شده بود قرار داده شد .
حذف تریلر Steam Deck پس از نمایش آیکون شبیه ساز سوییچ

استیم دک یا Steam Deck یک کامپیوتر بازی دستی هستش که توسط Valve Corporation ساخته شده . این دستگاه در 25 فوریه 2022 منتشر شده که قابلیت پورتابل بودن بازی های استیم رو برای کاربران فراهم کرد . دستگاهی شبیه به نینتندو سوییج با قابلیت اتصال به مانیتور که برای اجرای کامل کتابخونه بازی های استیم طراحی شده . همچنین قابلیت اجرای بازی های شخصی دیگر ویندوز رو هم داره .

اما چیزی که مورد توجه هستش اینه که اخیرا Valve تریلری از Steam Deck رو در صفحه یوتوب خودش قرار داده که یه سوتی داخل ویدیو بوده . یکی از بازیکن های اپلیکیشن Yuzu ، به نام نیبل لوگوی سوییچ رو تو تریلر دیده و در توییتر منتش کرده . Yuzu یک پروژه متن باز برای نینتندو سوییچ هستش که برای حمل و نقل طراحی شده . به عبارت دیگه مناسب برای Steam Deck که برای ساخت یک ماشین شبیه سازی موثر هستش . پس از مدتی که این موضوع جنجال بر انگیز شد ، Valve تصمیم گرفت که تریلر رو پاک کنه و تریلر جدید که لوگو ازش حذف شده بود رو جایگزین کنه .

علت اینکار هم ترسیدن Valve از سوابق نینتندو هستش . نینتندو قبلا هم سابقه شکایت از گری بوسر هکر رو داشته . این شخص متهم رو به 40 ماه زندان به علاوه 4.5 میلیون دلار جریمه نقدی محکوم کردند . بخاطر همین موضوع Valve سریعا به این موضوع واکنش نشون داد .

مطالب مرتبط
بهترین دسته ها ( Controller ) برای پلی استیشن 5 ( PS5 ) در 2022 بهترین دسته ها ( Controller ) برای پلی استیشن 5 ( PS5 ) در 2022

تو این مقاله میخوایم بهترین دسته ( Controller ) های PS5 در سال 2022 رو معرفی کنیم و با هم بررسی کنیم .

پلی استیشن 5 با دیسک جداشدنی سال 2023 عرضه می شود پلی استیشن 5 با دیسک جداشدنی سال 2023 عرضه می شود

ظاهرا سونی قصد دارد تا Play Station 5 را با دیسک درایو جدا شدنی عرضه کند. پلی استیشن سبک تر برای سال 2023 عرضه می شود.

ساخت کیبورد Kii-Bou-Do ، به طول 1650 میلی متری توسط گوگل ژاپن ساخت کیبورد Kii-Bou-Do ، به طول 1650 میلی متری توسط گوگل ژاپن

گوگل ژاپن از Keyboard جدید خودش به نام Kii-Bou-Do رو نمایی کرد که طول آن به 1650 میلی متر می رسد .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
1 + 2 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !