مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

اتم اسمشر ( Atom Smasher ) در بلک آدام کیست ؟

اتم اسمشر یکی از ابر قهرمان های دنیای دی سی ( DC ) که در فیلم سینمایی Black Adam معرفی شده واقعا کیه ؟

معرفی ابر قهرمان DC به نام Atom Smasher

کاراکتر اتم اسمشر شباهت خیلی زیادی به انت من ( Ant-Man ) در دنیای سینمایی مارول داره . این کاراکتر یکی از اعضای اصلی Justice Society ( انجمن عدالت ) میباشد . همچنین ارتباط شگفت انگیزی با Suicide Squad ( جوخه انتحار ) داره .
اتم اسمشر ( Atom Smasher ) در بلک آدام کیست ؟

فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam ) برای اولین بار تیم انجمن عدالت دنیای DC رو به تصویر میکشه . این نسخه از انجمن شامل چهار عضو هستش : winged warrior Hawkman (Aldis Hodge) ، wind manipulator Cyclone (Quintessa Swindell) ، the Lord of Order Doctor Fate (Pierce Brosnan) و در آخر Atom Smasher ( Noah Centineo ) .

مثل اکثر اعضای انجمن عدالت، آلبرت «آل روتشتاین» با نام مستعار Atom Smasher ارتباطی با عصر طلایی ابرقهرمانی ها داره. پدرخوانده او آل پرات است، نسخه عصر طلایی ابرقهرمان تغییر اندازه معروف به اتم. روتشتاین نیز مانند پرت توانایی رشد تا 60 فوت را دارد. همونطورکه او بزرگتر می شود، قدرت و دوام او به سطوح عظیمی می رسد. اما منبع قدرت های اون از طرف شرور خانواده ناشی میشه - به ویژه پدربزرگش، که زمانی ابرشرور معروف به Cyclotron بود.

روتشتاین برای اولین بار کار ابرقهرمانی خود را به عنوان نوکلون آغاز کرد و به تیم ابرقهرمانی معروف به Infinity, Inc در کنار قهرمانان قدیمی Wildcat (Yolanda Montez)، دکتر Mid-Nite (Beth Chapel) و Hourman (Rick Tyler) پیوست. او همچنین عضو لیگ عدالت آمریکا شده بود، اگرچه دوره تصدی او توسط ابرتیم مهاجم بیگانه معروف به هایپرکلن کوتاه شد. تا زمانی که انجمن عدالت اصلاح شد، او فراخوان خود را پیدا کرد و نام خود را Atom Smasher تغییر داد و در کنار قهرمانان جوان تر از جمله Stargirl و برخی از هم تیمی های سابق خود Infinity Inc از جمله Hourman کار کرد.

اتم اسمشر همچنین سابقه شرارت و ویلن بودن رو داره . برای همین ویلن های داستان خیلی راحت میتونن دوست خطابش کنن و بهش نزدیک بشن . ولی در نهایت به خاطر اعمالش محاکمه و به زندان محکوم شد. مدت زیادی تو زندان نمونده بود که آماندا والر برای کمک به او برای تشکیل یک جوخه انتحاری جدید برای مبارزه با آدام به او مراجعه کرد.

مطالب مرتبط
حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک حضور سوپرمن در فیلم بلک آدام Black Adam به گفته راک

دواین جانسون (Dwayne Johnson (The Rock بازیگر نقش اصلی فیلم Black Adam فیلم خودش رو اسپویل کرد.

دواین جانسون درخواست رویارویی بلک آدام و سوپرمن رو داد دواین جانسون درخواست رویارویی بلک آدام و سوپرمن رو داد

دواین جانسون بازیگر نقش بلک آدام در دنیای دی سی طی مصاحبه ای علاقه اش برای فیلمی محور جنگ بلک آدام و سوپرمن رو ابراز کرد.

جدیدترین و آخرین تریلر فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam ) جدیدترین و آخرین تریلر فیلم سینمایی بلک آدام ( Black Adam )

کمپانی برادران وارنر آخرین تریلر از فیلم سینمایی بلک آدام با بازی دواین جانسون رو منتشر کرد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 3 = ?

جستجو