مدلوپ

هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

تنها یک هفته زمان برد تا مجدد هکر ها به سراغ وارزون بیایند. هکر ها از انواع سد های امنیتی اکتیویژن برای Call of Durty Warzone 2 هم گذشتند.

هکر ها با قایق پرنده در کالاف دیوتی وارزون 2

وقتی درباره هکر ها و متقلبین در بازی صحبت میکنیم واکنش های متفاوتی میشود داشت و بیشتر برای ماها تقلب های بازی را در ذهن تداعی میکند. از وال هک تا ایمبات همگی برای برتری تصنعی ساخته شده است و جز برهم زدن اعصاب رقبا ویژگی دیگری ندارد.

هکر ها با قایق پرنده در وارزون 2

در روز گذشته کیلیپی در فضای مجازی از بازی وارزون 2 وایرال شده است که بازیکنان با قایق در حال پرواز بر روی مپ بازی وارزون 2 هستند. حتی وجود انواع سیستم های آنتی چیت هم جلوی متقلبین را نگرفته است. و همین باعث می شود بعد از خنده به این فکر بیافتید که بجز این دیگر چه چیز هایی موجود است.

سیستم آنتی چیت وارزون 2 همان سیستم آنتی چیت ماشه است که در دیگر نسخه های کالاف دیوتی در حال استفاده است. خوشبختانه تا به امروز بازی وارزون 2 به مانند نسخه اول این بازی در روز های آغازین اشباع از هکر نیست. اما اینکه انواع هک ها برای این بازی تا چه زمانی ناکارآمد باشند و برای این بازی آماده شوند هیچ نظری نمی توان داد. فقط امیدواریم وارزون 2 در مقابل هکر ها واکنش های قوی تری از خود نشان دهد.

کیلیپ های مختلفی از این هک در یوتیوب حتی توسط خود هکر ها منتشر شده است و بسیاری بر این کیلیپ ها میخندند و برخی هم واکنش های منفی نشان می دهند. ما هم در تیم مدلوپ به شما عزیزان میگوییم، خواهشمندیم سراغ تقلب در هیچ بازی آنلانی نروید و سعی در رقابت سالم داشته باشید.

مطالب مرتبط
بازی رایگان فروشگاه ایپک گیمز Star Wars: Squadrons هفته آخر نوامبر بازی رایگان فروشگاه ایپک گیمز Star Wars: Squadrons هفته آخر نوامبر

برای این هفته و جمعه سیاه بازی فضانوردی Star Wars: Squadrons جنگ ستارگتن در فروشگاه اپیک قرار گرفته است. زمان زیادی برای دریافت آن ندارید.

رفع ارور .dll در نصب بازی های کامپیوتر رفع ارور .dll در نصب بازی های کامپیوتر

خیلی اوقات پیش میاد که بعد از نصب بازی های کامپیوتری مثل وارکرافت ( Warcraft ) ، کالاف دیوتی ( Call of Duty ) و ... با ارور game.dll مواجه میشیم . تو این مقاله راهکار برای رفع این ارور پیشنهاد میدیم.

لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت) لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت)

با افزوده شدن ماشین Octane به بازی شما میتوانید در مود های این بازی رفته و XP های زیادی بدست بیاورید. اما یک مود به شما کمک میکند در هر 3 دقیقه لول آپ شوید همراه ما باشید.

کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟) کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟)

در روز های اخیر تعداد فراوانی RX 580 در بازار ایران موجود شده است که بسیاری را وسوسه میکند تا بالاخره با یک هزینه منطقی کارت گرافیک مناسبی برای بازی کردن پیدا کنند. اما RX 580 کارکرده خوب است یا خیر.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !