مدلوپ

کارگردان Frozen قصد داشته است Olaf را در داستان حذف کند

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

کارگردان انیمیشن دوستداشتنی Frozen گفته است که قصد داشته اند تا اولاف آدم برفی دوست داشتنی این انیمیشن را از بین ببرند.

کارگردان انیمیشن Frozen قصد داشته است Olaf را حذف کند

به تازگی در مصاحبه ایی یکی از کارگردانان انیمیشن فروزن گفته است که او قصد داشته است تا اولاف را در داستان این انیمیشن بکشد، کاراکتری که یکی از محبوب ترین کاراکتر های دنیای انیمیشن شده است.

جنیفر لی در یکی از مراسامات شهر اس آنجلس در هفته گذشته گفته است که در زمانی که در میانه ساخت این انیمیشن به آن اضافه شده است اولین ایده او این بوده است که اولاف را حذف کند. اولین نوسته او برای این تیم این بوده است : این ادم برفی رو بکشید.

کارگردان Frozen قصد داشته است Olaf را در داستان حذف کند

همانطور که می دانید این اتفاق نیافتاد و جنیفر لی می گوید که یکی از انیماتور های این مجموعه 3 صفحه درباره این کاراکتر می نویسد و به جاش گد دیگر کارگردان این فیلم می دهد و جنیفر لی نیز از پتانسیل های این کاراکتر متحیر می شود. اینگونه Olaf آدم برفی دوست داشتنی در این فیلم می ماند.

نسخه اول این انیمیشن یک آهنگی دارد درباره تابستان و اولاف این آهنگ را می خواند که از خوبی های تابستان می گوید. قرار بوده است تا اولاف در انتهای این شعر آب شود و از بین برود.

قسمت اول این انیمیشن بیش از 1.3 میلیارد دلار فروش داشته است و برنده 2 اسکار شده است. قسمت دوم این انیمیشن حتی پا را فراتر گذاشت و در سال 2019 موفق شد تا 1.45 میلیارد دلار فروش داشته باشد. افتخاری که خیلی فیلم ها در باکس آفیس نتوانستند کسب کنند.

مطالب مرتبط
جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

جیمز گان ( James Gunn ) و پیتر سافران ( Peter Safran ) ، مدیر عاملان شرکت، قرار است یک DCEU منسجم‌تر را در 10 سال آینده ایجاد کنند.

فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم فیلم بلید مارول ( MCU Blade ) : بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و هر آنچه راجع به آن میدانیم

یه نگاه بندازیم به جزئیات ( بازیگران ، تاریخ انتشار ، داستان و کارگردان ) فیلم جدید مارول که قاتل خون آشام ها رو به تصویر میکشه یعنی بلید یا تیغ ( MCU Blade ) .

نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 7 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !