مدلوپ

باس فایت جدید در چپتر 4 فصل 1 فورتنایت ( Fortnite ) : چطور جنو یا The Ageless Champion را شکست دهیم

  1. بازی ها
  2. آموزش بازی ها

چپتر جدید Fortnite به معنای مبارزه با باس جدید است و درگیری با Geno The Ageless Champion در یک قلعه قرون وسطایی اتفاق می افتد!

باس جدید فصل 1 چپتر 4 ( Chapter 4 ) فورتنایت

چپتر جدید فورتنایت یا Fortnite Chapter 4 تغییرات عمده ای را در یکی از بزرگترین بازی های جهان به ارمغان آورده .اما یه سری چیز ها ثابت ماندن. به عنوان مثال، در این فصل یک دشمن یا Boss کاملاً جدید به نام The Ageless Champion وجود دارد که یک سلاح میتیک ( Mythic ) بسیار جذاب دارد که می‌توانید بعد از اینکه او را از بین بردید ، صاحبش بشید.

باس جدید فصل 1 چپتر 4 ( Chapter 4 ) فورتنایت

اما خبر بهتری هم وجود داره: برخورد با این باس ساده تر از باس فصل گذشته است. در حالی که به نظر می رسید بازیکن ها معمولاً در فصل گذشته The Herald رو بیخیال میشدن، می توانید انتظار داشته باشید که سلاح این باس جدید بسیار بیشتر از تفنگ انفجاری هرالد در طول بازی ظاهر شود.

The Ageless Champion کیست و کجا می توانم او را پیدا کنم؟

The Ageless، که به عنوان یک باس درون بازی و به عنوان آخرین اسکین در بتل پس فصل 1 چپتر 4 حضور دارد، تصویری از جنو، بنیانگذار IO است. ما واقعاً نمی دانیم جایگاه اون از نظر داستانی در حال حاضر چیه، اما پادشاهی ای رو از قلعه قرون وسطایی معروف به The Citadel که در بخش شمال غربی جزیره جدید بتل رویال یافت می شود، اداره می کند.

چگونه The Ageless Champion را شکست دهم؟

Ageless دارای 750 شیلد و 750 Hp هستش و همچنین به دو سلاح جدید که به Fortnite اومدن مجهزه : یک چکش شوک ویو و یک تفنگ لجندری ، The Ageless Champion"s Ex-Caliber Rifle. Ex-Caliber نوع جدیدی از تفنگ مارکس من است که در چپتر 4 فصل 1 معرفی شده که مشابه Boom Sniper عمل می کند و تیغه ای را شلیک می کند که در هدف شما می چسبد و پس از مدت کوتاهی منفجر می شود.

هنگامی که در فاصله نزدیک هستید، The Ageless با چکش به سمت شما می آید که 60 تا دمیج به شما وارد می کنه و شما را به شدت به عقب پرت میکنه. وقتی که شما ازش فاصله میگیرین، اون با اصلحه اصلی خودش به شما شلیک میکنه .

برخلاف مبارزه هرالد در فصل گذشته، که شامل فاز Immune و Mob بود، ما در اینجا فقط به یک مبارزه مستقیم معمولی بازگشته‌ایم، بدون اینکه هیچ‌یک از کارهای اضافی Destiny strike boss مثل The Herald رو انجام بده. به نظر نمی رسه که اون کار زیادی انجام بده . فقط با سلاح های خودش مثل یک ویلن معمولی می جنگه.

و این به این معنیه که نسبتاً آسونه. یک بازیکن انفرادی ممکن است کمی مشکل داشته باشد، اما هر جفت بازیکنی که به خوبی مسلح است باید بتونن شکستش بدن دیگه چه برسه به یک تیم.

بعد کشتن The Ageless Champion چه چیزی دریافت می کنم؟

علاوه بر تعدادی استاندارد لوت تصادفی، با شکست دادن The Ageless دو آیتم تضمینی دریافت خواهید کرد. چکش او را دریافت می کنید که تایپش استاندارد و بنفش مانند همه چکش های شوک ویو هستش. همچنین تفنگ میتیک اکس کالیبور خودش رو هم دراپ میکنه .

مطالب مرتبط
اولین تریلر رسمی فورتنایت چپتر 4 (Fortnite Chapter 4) اولین تریلر رسمی فورتنایت چپتر 4 (Fortnite Chapter 4)

پس از رخداد شب گذشته اولین پیش نمایش رسمی Fortnite از چپتر چهارم این بازی رو نمایی شد. مپ جدید ، موتور ، اسلحه جدید و کلی تغییرات همه در Fortnite Chapter 4. تریلر در انتهای پست.

تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم

روز گذشته فورتنایت تریلری منتشر کرده است که در همین 19 ثانیه تقریبا نشان می دهد که چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد. 40 دقیقه ایونت Fracture فردا راس ساعت 1 بامداد یکشنبه آغاز خواهد شد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !