مدلوپ

تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

روز گذشته فورتنایت تریلری منتشر کرده است که در همین 19 ثانیه تقریبا نشان می دهد که چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد. 40 دقیقه ایونت Fracture فردا راس ساعت 1 بامداد یکشنبه آغاز خواهد شد.

دنیای فورتنایت چپتر 3 با Fracture به پایان خواهد رسید

در همین 19 ثانیه تریلر از ایونت Fracture بازی Fortnite اطلاعات بسیاری را در دسترس کاربران قرار خواهد داد. این ایونت پایان چپتر سوم بازی فورتنایت خواهد بود و همانطور که از نام ایونت مشخص است در این ایونت مپ بازی متلاشی خواهد شد و احتمال فراوان بازیکنان برای مدتی در فضا خواهند بود تا آغاز چپتر جدید. (همانند انفجار زیرو پوینت در پایان چپتر یک که 24 ساعت بازی بر روی یک سیاهچاله مانده بود.

در قسمتی از این تریلر مشاهده می کنید که اسکوادی بر روی Reality tree قرار میگیرد و این به این معنی خواهد بود که در این ایونت قرار است به همراه دوستان و اسکاد خود به مبارزه با شخصیت شرور این فصل بپردازید.

دنیای فورتنایت چپتر 3 با Fracture به پایان خواهد رسید

در تصویری دیگر مشاهده میکنید که هرالد ( شخصیت شرور این فصل) که کل مپ را سعی دارد تا در کروم فرو ببلعد در میان یک طوفان کرومی به سوی شما می آید. پس شما با اسکوادتان قرار است تا با هرالد مبارزه کنید.

دنیای فورتنایت چپتر 3 با Fracture به پایان خواهد رسید

در تصاویری منتشر شده نیز نشان می دهد که پارادایم یکی از اعضای هفت با ایمی هوش مصنوعی که ساینتیست ساخته است صحبت می کند و از او گزارش وضعیت می خواهد و او نیز توضیح می دهد که بخش خوبی از مپ از این اتفاق سال به یک جای دیگر منتقل شده است. البته که باید تا فردا شب منتظر ماند و دید که چه اتفاقی خواهد افتاد.

شما را دعوت میکنیم که این ترلر از رخداد Fracture بازی Fortnite را مشاهده کنید.

تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم

ارسال شده در تاریخ :1401/09/11
مطالب مرتبط
Pick Axe رایگان در فورتنایت ( زمان محدود! فصل 4 چپتر 3) Pick Axe رایگان در فورتنایت ( زمان محدود! فصل 4 چپتر 3)

هرچه به پایان فصل می رسیم باید منتظر ارائه آیتم های رایگان بیشتری از سوی فورتنایت باشیم. قبل ازاتمام فرصت این تبر یا پیک اکس رایگان را دریافت کنید.

بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد

فورتنایت چپتر 3 رو به پایان است و ما شما را برای هر آنچه ممکن است اتفاق بیافتد آماده خواهیم کرد. کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر سوم FORTNITE.

لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت) لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت)

با افزوده شدن ماشین Octane به بازی شما میتوانید در مود های این بازی رفته و XP های زیادی بدست بیاورید. اما یک مود به شما کمک میکند در هر 3 دقیقه لول آپ شوید همراه ما باشید.

انتشار Unreal Editor برنامه ادیت بازی فورتنایت (Creative 2.0) به تعویق افتاد انتشار Unreal Editor برنامه ادیت بازی فورتنایت (Creative 2.0) به تعویق افتاد

برنامه Enreal Editor که مدتی پیش آن را معرفی کرده بودیم گفته میشود که برای ماه ژانویه 2023 منتشر خواهد شد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
2 + 7 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !