مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

Pick Axe رایگان در فورتنایت ( زمان محدود! فصل 4 چپتر 3)

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

هرچه به پایان فصل می رسیم باید منتظر ارائه آیتم های رایگان بیشتری از سوی فورتنایت باشیم. قبل ازاتمام فرصت این تبر یا پیک اکس رایگان را دریافت کنید.

دریافت پیک اکس رایگان ( شمشیر فصل 4 چپتر سوم)

دریافت پیک اکس رایگان ( شمشیر فصل 4 چپتر سوم)

در همین ابتدا می گوییم که برای دریافت این شمشیر به آیتم شاپ بازی بروید و در قسمت Special Offers شمشیر Duelist Grace را مشاهده میکنید که با قیمت صفر حضور دارد. روی آن کیلیک کنید و Purchase (باید نگه دارید!) را بزنید.

پیک اکس Duelsts Grace جز یکی از زیبا ترین پیک اکس های فورتنایت هست و ارزش بسیار زیادی خواهد داشت. 3 سال پیش پیک اکس Frozen Legends نیز به برخی کاربران داده شد که پس از آن این پیک اکس هیچگاه در بازی نیامد و جز نایاب ترین پیک اکس های بازی است.

این آیتم آخرین آیتم رایگان آخر این فصل نیست و هنوز ایموت و آیتم های دیگری مانده است که فورتنایت در روز ایونت به بازیکنان خواهد داد. برای همین موضوع هم مجدد برای این ایونت تصویری در سایت منتشر شده است . که مجدد کاراکتر های دنیای فورتنایت را در فضا نشان می دهد. مشابه آنچه در ایونت زیرو پوینت رخ داد. در روزهای گذشته برخی استریمر ها به این نکته اشاره داشتند که بازیکنان به احتمال فراوان پس از نابود شدن مپ به فضا خواهند رفت و کل زمان تا آغاز فصل بعد را می توانند بازی های دیگری انجام دهند و سرگرم باشند.

انتظارات بسیاری از چپتر بعد فورتنایت می رود و همچنین آماده حضور Midas در ایونت باشید.

مطالب مرتبط
بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد

فورتنایت چپتر 3 رو به پایان است و ما شما را برای هر آنچه ممکن است اتفاق بیافتد آماده خواهیم کرد. کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر سوم FORTNITE.

کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟) کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟)

در روز های اخیر تعداد فراوانی RX 580 در بازار ایران موجود شده است که بسیاری را وسوسه میکند تا بالاخره با یک هزینه منطقی کارت گرافیک مناسبی برای بازی کردن پیدا کنند. اما RX 580 کارکرده خوب است یا خیر.

لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت) لول آپ سریع در فورتنایت فصل4 چپتر 3 (سریع ترین راه افزایش لول فورتنایت)

با افزوده شدن ماشین Octane به بازی شما میتوانید در مود های این بازی رفته و XP های زیادی بدست بیاورید. اما یک مود به شما کمک میکند در هر 3 دقیقه لول آپ شوید همراه ما باشید.

نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 6 = ?

جستجو