مدلوپ

اولین تریلر رسمی فورتنایت چپتر 4 (Fortnite Chapter 4)

پس از رخداد شب گذشته اولین پیش نمایش رسمی Fortnite از چپتر چهارم این بازی رو نمایی شد. مپ جدید ، موتور ، اسلحه جدید و کلی تغییرات همه در Fortnite Chapter 4. تریلر در انتهای پست.

پس از نابودی مپ قبلی حالا چپتر 4 فورتنایت با مپ جدید

درست زمانی که آقای خسروی از بازی به لطف اینترنت مخابرات افتاد بیرون رخداد فورتنایت شروع شد که یکی از طولانی ترین رخداد های فورتنایت بود. پس از این که هرالد با طوفان آمد و درخت زندگی را از بین برد تمام مپ فورتنایت متلاشی شد و همه چیز در فضا پخش شد. در ادامه پارادایم به همراه ایمی ( هوش مصنوعی که زیرو پوینت را مدیریت میکرد!) تکه های باقی مانده از مپ را سر هم کردند و به لطف کاربران سعی کردند تا دنیای فورتنایت را حفظ کنند.

پس از حدود 35 دقیقه مینی گیم فورتنایت برای سرگرم کردن کاربران بالاخره اولین پیش نمایش فصل بعد مشخص شد. مدت ها در تیزر های فورتنایت یک ستاره نورانی در فضا دیده می شد و بسیاری نمیدانستند که این ستاره چیست. حالا مشخص شد که سیاره ایی که به شکل یک ستاره دیده میشد ناجی بازماندگان فورتنایت است. پارادایم و ایمی دنیای فورتنایت را به این سیاره برده اند. جایی که مپ جدید بازی بیش از هر لحظه کاربران را برای آغاز فصل جدید بی قرار میکند.

موتور در چپتر 4 فورتنایت

همانطور که در تریلر چپتر چهار فورتنایت می بینید هالک سوار بر روی یک موتور است و در پوستر این بازی نیز یکی از کاراکتر ها سوار بر موتور است. وسیله نقلیه جدید این فصل برای کاربران موتور خواهد بود که انتظار می رود حداقل دو مدل موتور در بازی وجود داشته باشد.

جرالت ویچر در فصل چهارم فورتنایت

جرالت ویچر در فصل چهارم فورتنایت

پس از کلی همکاری فورتنایت با انواع شرکت ها حالا نوبت به ویچر بازی و سریال محبوب رسیده است. پای جرالت هم به دنیای فورتنایت باز شد. ( به طور حتم اسکین مورد علاقه خود بنده خواهد بود!). این کاراکتر در مرکز پوستر فورتنایت قرار گرفته است و ممکن است نقشی محوری در اولین فصل چپتر 4 فورتنایت داشته باشد.

ویژگی مهم مپ جدید Fortnite Chapter 4

ویژگی مهم مپ جدید Fortnite Chapter 4

اولین چیزی که از پیش نمایش این بازی برای خود بنده جذاب بود ، نمایش اولین تصاویر از مپ این چپتر بود که انتظارات از آن بسیار زیاد است و حالا حداقل یک سال میزبان بازیکنان فورتنایت خواهد بود. آن طور که مشخص است این مپ از ویژگی چند فصل بودن بهره می برد و قرار است مناطق مختلفی داشته باشد. برخی از مناطق مپ قبلی به این مپ نیز راه پیدا کرده اند. اما همچنان باید دید این مپ تا چه حد برای مد زیرو بیلد بهینه خواهد بود.

اسلحه جدید در چپتر چهار چی داریم؟

در همین ابتدا اگر توجه کنید اسکار اسلحه و رایفل اصلی بازی فورتنایت در این چپتر به بازی برخواهد گشت و همچنین تصاویر اسلحه ایی از بازی منتشر شده است و دارای سر نیزه می باشد. هم رایفلی که سر نیزه دارد و هم یک اسلحه کمری با سرنیزه. هنوز هیچ اطلاعاتی از شاتگان های بازی در دسترس نیست اما امید واریم که پامپ به بازی برگردد.

پس از کلی اتفاق حالا باید دید در این سیاره جدید چه بر سر زیرو پوینت خواهد آمد و آیا مک پس از پرواز به این سیاره آمده است؟ کلی سوال درباره بسیاری اتفاق در بازی وجود دارد که قطعا در این مپ جدید به آنها پاسخ داده خواهد شد. در ایونت نیز فلش بک هایی از اتفاقات فورتنایت به کاربران نشان داده می شد. شاید جذابترین آن کوین بوده است که جایگاه ویژه ایی برای طرفداران این بازی دارد.

مطالب مرتبط
Pick Axe رایگان در فورتنایت ( زمان محدود! فصل 4 چپتر 3) Pick Axe رایگان در فورتنایت ( زمان محدود! فصل 4 چپتر 3)

هرچه به پایان فصل می رسیم باید منتظر ارائه آیتم های رایگان بیشتری از سوی فورتنایت باشیم. قبل ازاتمام فرصت این تبر یا پیک اکس رایگان را دریافت کنید.

بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد

فورتنایت چپتر 3 رو به پایان است و ما شما را برای هر آنچه ممکن است اتفاق بیافتد آماده خواهیم کرد. کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر سوم FORTNITE.

تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم

روز گذشته فورتنایت تریلری منتشر کرده است که در همین 19 ثانیه تقریبا نشان می دهد که چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد. 40 دقیقه ایونت Fracture فردا راس ساعت 1 بامداد یکشنبه آغاز خواهد شد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !