مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

تریلر جدید فیلم نگهبانان کهکشان 3 (Guardians Of the Galaxy 3)

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

امروز از سوی مارول تریلر قسمت جدید فیلم نگهبانان کهکشان منتشر شده شده است. در این تریلر نکات مختلفی نهفته است. تریلر جدید Guardians of the Galaxy 3 را مشاهده نمایید.

تریلر Guardians Of The Galaxy 3

به تازگی تریلر آخرین ساخته بازیگر بزرگ هالیوود آقای جیمز گانن از سوی مارول منتشر شده است. این فیلم در ادامه تیم نگاهبانان کهکشان می باشد که بعد از فیلم ثور دیدیم که ثور از آن ها در مسیر مبارزه با خلافکاران کهکشان جدا شده است و حالا این تیم به رهبری راکت(با صدای بردلی کوپر) و استار لرد-Star Lord (با بازی کریس پرت) در سیاره ایی به مشکل می خورند و سعی می کنند تا برای همیشه از این وضعیت در فضا سرگردان بودند خارج شود.

همانطور که در پایان انتقام جویان - بازی پایانی تماشا کردید استار لرد همچنان به دنبال گامورا است که با اتفاقات سفر در زمان او با سفینه تانوس به زمان حال آمد و حالا استار لرد به دنبال او است. ( گامورا به این دلیل که با تانوس همراهی نکرد و هم فکر نبود پس لز بشکن مرد آهنی از بین نرفت.)

تریلر جدید فیلم نگهبانان کهکشان 3 (Guardians Of the Galaxy 3)

مدتی هم هست قسمت ویژه نگهبانان کهکشان برای تعطیلات منتشر شده است و شاید بتوان گفت یکی از آبکی ترین ساخته های مارول در طول این چند سال بوده است! ( حتی ضعیف تر از سریال She-Hulk) در این قسمت شاید مهم ترین اتفاق این باشد که مانتیس به استار لرد می گوید که آن ها خواهر و برادر هستند.

همانطور که در این تریلر از قسمت سوم نگهبانان کهکشان مشاهده میکنید این فیلم 5 می 2023 ( 15 اردیبهشت 1402) بر روی پرده سینما خواهد رفت. برای مشاهده این فیلم باید حدود هفت ماه دیگر منتظر باشید تا این فیلم برای تماشای دیجیتالی منتشر شود.

در روز های گذشته هم به ستارگان و بازیگران فیلم های مارول و هم به خود دنیای سینمایی مارول انتقادات بسیار زیادی صورت گرفته است و معتقدند که ساخته های این موسسه پس از فیلم انتقام جویان بازی پایانی (Avengers - EndGame) رو به افول بوده است و نتوانسته است که توقعات منتقدان را برآورده کند. با تمام این انتقاد ها فیلم پلنگ سیاه در سینما موفقیت های نسبی داشته است و شروع آتشینی داشته است.

مطالب مرتبط
جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

جیمز گان ( James Gunn ) و پیتر سافران ( Peter Safran ) ، مدیر عاملان شرکت، قرار است یک DCEU منسجم‌تر را در 10 سال آینده ایجاد کنند.

تاریخ انتشار نگهبانان کهکشان Guardians of Galaxy Vol. 3 تاریخ انتشار نگهبانان کهکشان Guardians of Galaxy Vol. 3

آخرین خبرهای منتشر شده از قسمت سوم فیلم نگهبانان کهکشان و تاریخ پخش نهایی اعلام شد!

تریلر ویژه برنامه تعطیلات مارول نگهبانان کهکشان Guardians of the Galaxy تریلر ویژه برنامه تعطیلات مارول نگهبانان کهکشان Guardians of the Galaxy

اولین تریلر رسمی از ویژه برنامه تعطیلات کریسمس نگهبانان کهکشان از مارول و دیزنی منتشر شد.

نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
8 + 8 = ?

جستجو