مدلوپ
این برنامه را نصب کن !

شایعه پیوستن Henry Cavill به مارول برای ایفای نقش Hyperion

اخبار تایید نشده ای مربوط به پیوستن هنری کویل ( Henry Cavill ) برای بازی در فصل دوم سریال لوکی و نقش هایپریون پخش شده است.

حضور هنری کویل در فصل دوم سریال لوکی - شایعه یا واقعیت ؟

طبق اخبار منتشر شده ادعا میشود که هنری کویل ( Henry Cavill ) بازیگر نقش سوپرمن در دنیای دی سی ( Superman in DC ) برای بازی در فصل دوم سریال لوکی ( Loki S2 ) به دیزنی پلاس میاد تا به دنیای سینمایی مارول بپیونده . بر اساس این شایعه کویل نقش هایپریون ( Hyperion ) رو در این سریال به عهده گرفته که درواقع میشه گفت سوپرمن تو دنیای مارول هستش . نکته جالب اینه که صفحه ی Hyperion Wiki هم به روز رسانی شده و این بازیگر رو به عنوان ایفا کننده نقش ثبت کردن . ( همه میتونن صفحات ویکی رو ادیت کنن ).

حضور هنری کویل در نقش  هایپریون در دنیای مارول

سر منشا شایعه فصل دوم لوکی با حضور هنری کویل از حساب توییتر Cinestealth هستش . در این صفحه ادعا شده که " یک بازیگر فوق العاده بزرگ ممکن است به عنوان یک شخصیت شرور برای اولین بار در Loki S2 انتخاب شده باشد... و اگر درست باشد، این کار را انجام می دهد. " این حساب کاربری در ادامه گفته که " بله ، من به هنری کویل به عنوان هایپریون اشاره کردم ."

توییت های اضافی دیگه ای هم گذاشته که گفته : "از آنچه من جمع‌آوری کردم، Loki S2 Squadron Supreme را به‌عنوان یک ریف به سبک The Boys در لیگ عدالت از جدول زمانی دیگری معرفی می‌کند. متکبر، آنالوگ های شیطانی برای سوپرمن، بتمن، زن شگفت انگیز، و غیره... اما آنها در نهایت برای یا با کانگ به عنوان عضله او در سلسله کانگ کار می کنند. پس نه فقط mcu سوپرمن، بلکه EVIL mcu Superman!" همچنین کاربران ردیت Reddit گفتن که چارلز مورفی از وبسایت مولتی ورس مورفی ، توییت هنری کویل - هایپریون رو بازنشر کرده که تا حد زیادی صحت این خبر رو تایید میکنه . چرا؟ چونکه مورفی یک Scooper معروف مارول هستش .

البته این موضوع رو هم در نظر بگیرین که قبلا هم حضور هنری کویل در مارول شایعه شده بود و این اولین باری نیست که در این باره شایعه ای منتشر میشود . گفته شده بود که هنری کویل قراره که نقش کاپیتان بریتانیا رو بازی کنه ، که اینطوری نشد . در نهایت مشخص شد که شایعه ای بیش نبوده و هنری کویل به عنوان سوپر من در دنیای دی سی باقی موند .

مطالب مرتبط
  1. مود جدید بازی مرد عنکبوتی مارول با استن لی بازی کنید
  2. اولین نمایشگاه بازی های آینده مارول و دیزنی
  3. فاز های پنجم و ششم مارول مشخص شدند
تنظیمات
این پرونده را به اشتراک بگذارید :
Facebook Twitter Google LinkedIn

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
نام کاربری :
پست الکترونیکی :
وب :
یادداشت :
کد امنیتی :
3 + 6 = ?

جستجو