مدلوپ

فروش آواتار 2 از 1.4 میلیارد دلار گذشت

  1. فیلم ها
  2. اخبار سینمای ایران و جهان

فیلم آواتار 2 به رکورد شکنی ها ادامه می دهد ، تنهای 14 روز نیاز بود تا این فیلم به فروش 1.4 میلیارد دلاری برسد.

فروش موفق آواتار 2 رکورد ها جا به جا می شوند

همانطور که قبل تر نیز گفتیم این فیلم توانسته است به یکی از پرفروش ترین های سال 2022 تبدیل شود و با فروش یک میلیارد و 400 میلیون دلاری به صدر جدول پر فروش های سال 2022 نزدیک می شود. فیلم تاپ گان Top Gun Maverick با فروش یک میلیارد و 480 میلیون دلاری در صدر است و موفق شد که با 80 میلیون دلار خوش شانسی عنوان پر فروش ترین فیلم 2022 را برای خود نگه دارد. اما همه ما می دانیم که فیلم موفق آواتار 2 می تواند رکورد هایی را از خود بجای بگذارد که تا مدت ها هیچ فیلمی نمی تواند به آن برسد. (ادمین حدس میزنه سری جدید اونجر می تواند به این رکورد نزدیک تر بشه! شاید این رکورد را بشکند)

فروش آواتار 2 در باکس آفیس از 1.4 میلیون دلار گذشت

فیلم آواتار 2 در حال حاضر 14 امین فیلم موفق دنیا است و باید دید تا آیای می تواند یک میلیارد و ششصد میلیون دلار دیگر فروش داشته باشد تا رکورد قسمت اول آواتار را رد کند.

پس از حضور این فیلم در سینما برخی فیلم ها کاملا به حاشیه رفتند و فروش آن ها متوقف شده است و همین نشان می دهد استقبال از این فیلم بیشتر از تصورات بوده است.

یکی از فیلم هایی که شاید بتوان گفت بدلیل استقبال از آواتار فروشش متوقف شده است فیلم پلنگ سیاه 2 است که فروش آن روی 880 میلیون دلار متوقف شده است. همچنین انیمیشن گربه چکمه پوش که برای تعطیلات منتشر شده است یک شروع ضعیف داشته است.

فروش آواتار 2 از 1.4 میلیارد دلار گذشت

فیلم آواتار 2 بر روی پرده سینما است و هر چه اکران آن پیش می رود نمره بهتری از منتقدان دریافت می کند و در حال حاضر نمره 7.9 را از 175 هزار رای در IMDB دریافت کرده است.

مطالب مرتبط
فروش فیلم های دیزنی از 4 میلیارد دلار گذشت، آواتار 2 طوفانی شروع کرد فروش فیلم های دیزنی از 4 میلیارد دلار گذشت، آواتار 2 طوفانی شروع کرد

فیلم های ساخته دیزنی تا به این لحظه با فروش 881 میلیون دلاری آواتار 2 از مرز 4 میلیارد دلار گذشته است. آیا آواتار 2 به اوج گرفتن ادامه خواهد داد؟

اولین واکنش ها به فیلم آواتار 2 ، آواتار 2 بهتر از نسخه قبل اولین واکنش ها به فیلم آواتار 2 ، آواتار 2 بهتر از نسخه قبل

جیمز کامرون یک بار دیگر به دنیای سینما نشان داد رئیس کیست. آیا آواتار 2 (Avatar : The Way Of Water) بار دیگر رکورد شکنی خواهد کرد.

لغو ساخت سوپر من 2 ( Man of Steel ) و بلک آدام 2 ( Black Adam ) ؟ لغو ساخت سوپر من 2 ( Man of Steel ) و بلک آدام 2 ( Black Adam ) ؟

جیمز گان ( James Gunn ) جزئیاتی از برنامه های آینده DC منتشر کرد و گویا خبری از بلک آدام و سوپر من نیست .

کارگردان Frozen قصد داشته است Olaf را در داستان حذف کند کارگردان Frozen قصد داشته است Olaf را در داستان حذف کند

کارگردان انیمیشن دوستداشتنی Frozen گفته است که قصد داشته اند تا اولاف آدم برفی دوست داشتنی این انیمیشن را از بین ببرند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !