مدلوپ

انتشار نسخه آنلاین Cyberpunk 2077 لغو شد

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

مدتی پیش اخباری مبنی بر ساخت یک مود چند نفره آنلاین برای بازی سایرپانک 2077 منتشر شده بود و حالا مشخص شده است که تیم سازنده بازی CD Projekt Red اهداف دیگری دارد.

منتظر نسخه چند نفره آنلاین Cyberpunk 2077 نباشید

بحث انتشار نسخه چند نفره آنلاین بازی سایبرپانک 2077 از قبل از انتشار این بازی مطرح بوده است و هرچه از انتشار این بازی گذشت انتشار این مود به تعویق افتاد. اما در مصاحبه فیلیپ وبر با یوروگیمر مشخص شده است که تیم سازنده بازی از همان لحظه انتشار بازی تمام تمرکز خود را بر روی بهبود بازی قرار داده اند(بازی در زمان انتشار با انواع باگ های منطقی و گرافیکی همراه بود).

فیلیپ وبر می گوید : ما نیاز داشتیم تا اولویت ها را در نظر بگیریم . اولویت ما این بود که بازی با بهترین تجربه برای کاربران اجرا گردد. مخصوصا این تغییر اولویت ها برخی دیگر از پروژه های Cd Projekt Red را لغو کرد. به همراه سایبرپانک ما اهداف دیگری نیز داشتیم اما در آن زمان باید با هم می نشستیم و میگفتیم خب حالا اولویت ما چیست و تنها روی آن تمرکز می کردیم.

انتشار نسخه آنلاین Cyberpunk 2077 لغو شد

اینکه نسخه چند نفره آنلاین بازی Cyberpunk 2077 چگونه می شود با حفظ سرسخت اطلاعات این مود بازی توسط CD Projekt Red یک راز مانده است. همچنین سال گذشته رئیس این شرکت آدام کیسینسکی گفته بود که این شرکت درباره ارائه نسخه تنها از بازی Cyberpunk 2077 آنلاین فکر کرده است. او گفته بود : قبلا تصور می کردیم عنوان مهم بعدی ما یک بازی چند نفره آنلاین مشابه سایبرپانک خواهد بود. اما ما تصمیم گرفتیم تا درباره آن تجدیدنظر کنیم. با توجه به رویکرد جدید سیستماتیک و چابک تر ما ، به جای تمرکز بر روی یک عنوان آنلاین یا بزرگ به ایجاد ویژگی چند نفره آنلاین برای تمامی عناوین فکر میکنیم.

بازی سایبرپانک برای سال آینده بسته Phantom liberty را برای پلتفرم های pc ، PS5 ، Xbox Series X|S منتشر خواهد کرد. همچنین قسمت بعدی این بازی نیز در حال توسعه است. همچنین یک نسخه ویژه از سایبر پانک 2077 در سال آینده منتشر می شود. با این حال جای خالی ویژگی آنلاین در این سریاز بازی فضا باز حس می شود.

مطالب مرتبط
معرفی سریال ونزدی ( Wednesday ) از نتفلیکس معرفی سریال ونزدی ( Wednesday ) از نتفلیکس

سریال ونزدی از نتفلیکس حتی پر بیننده تر از چیز های عجیب ( Stranger Things )

بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید

سازندگان بازی جذاب شبیه ساز مسابقات خودرو گرن توریزمو می گویند ممکن است این بازی برای رایانه های شخصی نیز منتشر شود.

هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود

تنها یک هفته زمان برد تا مجدد هکر ها به سراغ وارزون بیایند. هکر ها از انواع سد های امنیتی اکتیویژن برای Call of Durty Warzone 2 هم گذشتند.

کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟) کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟)

در روز های اخیر تعداد فراوانی RX 580 در بازار ایران موجود شده است که بسیاری را وسوسه میکند تا بالاخره با یک هزینه منطقی کارت گرافیک مناسبی برای بازی کردن پیدا کنند. اما RX 580 کارکرده خوب است یا خیر.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
5 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !