مدلوپ

بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

سازندگان بازی جذاب شبیه ساز مسابقات خودرو گرن توریزمو می گویند ممکن است این بازی برای رایانه های شخصی نیز منتشر شود.

Gran Turismo به PC خواهد آمد؟

حدود 17 سال پیش برای اولین بار بازی Gran Turismo را بر روی پلی استیشن 1 تجربه کردم و همیشه این بازی برای من یکی از باید ها بوده است. فصل های مسابقات و فیزیک بی نظیر این بازی آن را به یکی از ویژه ترین بازی های پلی استیشن و سونی تبدیل کرده است. بازی که در سال گذشته به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 نیز منتشر شده است و به صورت Native 4K/60FPS اجرا می شود. همین باعث می گردد تا یک تلویزیون الترا اچ دی شما را در این بازی حیرت زده کند.

به تازگی سازنده این سری بازی جذاب در مصاحبه ایی با GTPlanet گفته است که به ارائه بازی Gran Turismo برای رایانه های شخصی فکر میکنند و ممکن است این اتفاق بیافتد. کازونوری یامائوچی گفت:

عنوان Gran Turismo خیلی خوب تنظیم شده است. پلتفرم های زیادی وجود ندارند که بازی ها را به صورت واقعی 4k و 60 فریم اجرا نمایند، پس برای ارائه بازی گزینه های ما محدود بوده است. این یه معقوله ساده برای ما نیست ولی البته که بررسی و به آن فکر میکنیم.
بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید

بازی های بسیاری طی سال های گذشته از Play Station 4 به رایانه و کامپیوتر آمده اند. مثل Horizon Zero Dawn, God of War, Sackboy: A Big Adventure, Uncharted: Legacy of Thieves Collection, و Spider-Man and Spider-Man: Miles Morales.

اگر Gran Turismo نیز برای رایانه های شخصی منتشر شد نباید غافلگیر شوید. گرن توریزمو می تواند یکی دیگر از بازی های Play Station باشد که برای رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

مطالب مرتبط
بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد بالاخره زمان رخداد آخر فصل فورتنایت چپتر 3 مشخص شد ، شمارش معکوس آغاز شد

فورتنایت چپتر 3 رو به پایان است و ما شما را برای هر آنچه ممکن است اتفاق بیافتد آماده خواهیم کرد. کمتر از دو هفته به پایان فصل 4 چپتر سوم FORTNITE.

کالاف دیوتی وارزون 2 (Warzone 2.0) در کمتر از یک هفته به 25 ملیون کاربر رسید کالاف دیوتی وارزون 2 (Warzone 2.0) در کمتر از یک هفته به 25 ملیون کاربر رسید

شاید این اولین موفقیت Activision و Call Of Duty Warzone 2 باشد که توانسته است با استقبال 25 میلیونی در کمتر از یک هفته رو به رو شود.

کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟) کارت گرافیک RX 580 ناجی بازار گرافیک ایران (RX 580 بخریم؟)

در روز های اخیر تعداد فراوانی RX 580 در بازار ایران موجود شده است که بسیاری را وسوسه میکند تا بالاخره با یک هزینه منطقی کارت گرافیک مناسبی برای بازی کردن پیدا کنند. اما RX 580 کارکرده خوب است یا خیر.

نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم نگهبانان کهکشان 3 ( Guardians of Galaxy ) : تاریخ انتشار ، بازیگران و هرآنچه که درباره آن میدانیم

تمام اطلاعات موجود درباره فیلم سینمایی Guardians of Galaxy Vol.3 ( نگهبانان کهکشان ) فیلم آینده مارول .

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 3 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !