مدلوپ

دریافت اسکین رایگان Guff Gringle در فورتنایت برای وینترفست 2023

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

به مناسبت کریستمس بازی فورتنایت به کاربران خود هدایای مختلفی داده است. تا زمان باقی مانده است اسکین رایگان این زمستان را از آیتم شاپ و کلبه دریافت نمایید. 3 اسکین رایگان.

سه اسکین رایگان برای وینترفست پایانی 2022، هدیه فورتنایت به کاربران

در واقع این سه اسکین برای زمستان امسال به صورت رایگان و هدیه کریستمس به بازیکنان داده می ود و کافی است برای دریافت آن ها به داخل اکانت خود بروید. برای در یافت Guff باید به آیتم شاپ بروید و در آیتم شاپ بازی او را پیدا کگنید که با قیمت 0 دلار یا یورو به بازیکنان داده می شود. و از سوی دیگر برای دریافت اسکین رایگان دیگر بازی و حالت دوم اسکین گاف باید به قسمت Lodge بروید و جوایز را باز کنید و آن ها را دریافت نمایید. اسکین رایگان آخرین هدیه این بخش Lodge هستش.

دریافت اسکین رایگان Guff Gringle در فورتنایت برای وینترفست 2023

مدت زیادی باقی نماینده و پیشنهاد ما به شما عزیزان این است تا 4 روز آینده این جوایز را دریافت نمایید تا فرصت آن از دست نرفته است. برای دریافت این جوئایز نیازی نیست که حتما بتل پس داشته باشید و به راحتی می توانید این اسکین را دریافت نمایید. توجه داشته باشید در صفحه آیتم شاپ برای دریافت اسکین رایگان گاف حتما از دی ان اس های شکن یا معتبر گوگل استفااده نمایید تا بدون هیچ گونه مشکلی بتوانید به راحتی اسکین رایگان را دریافت نمایید. به منظور قرار دادن دی ان اس های شکن به قسمت مطالب مرتبط مراجعه نمایید.

سه اسکین رایگان برای وینترفست پایانی 2022، هدیه فورتنایت به کاربران

خوشبختانه مشکلات اینترنتی بازی هم به تازگی رفع شده است و شما عزیزان می توانید از بازی لذت بیشتری ببرید.

مطالب مرتبط
آموزش دور زدن تحریم ، کاهش پینگ و رفع فیلتر بازی پابجی ( Pubg ) آموزش دور زدن تحریم ، کاهش پینگ و رفع فیلتر بازی پابجی ( Pubg )

تو این مقاله قصد داریم روش هایی رو برای کاهش پینگ ، دور زدن تحریم و فیلترینگ بازی پابجی - PUBG رو ارائه بدیم .

باس فایت جدید در چپتر 4 فصل 1 فورتنایت ( Fortnite ) : چطور جنو یا The Ageless Champion را شکست دهیم باس فایت جدید در چپتر 4 فصل 1 فورتنایت ( Fortnite ) : چطور جنو یا The Ageless Champion را شکست دهیم

چپتر جدید Fortnite به معنای مبارزه با باس جدید است و درگیری با Geno The Ageless Champion در یک قلعه قرون وسطایی اتفاق می افتد!

انتشار Unreal Editor برنامه ادیت بازی فورتنایت (Creative 2.0) به تعویق افتاد انتشار Unreal Editor برنامه ادیت بازی فورتنایت (Creative 2.0) به تعویق افتاد

برنامه Enreal Editor که مدتی پیش آن را معرفی کرده بودیم گفته میشود که برای ماه ژانویه 2023 منتشر خواهد شد.

هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود

تنها یک هفته زمان برد تا مجدد هکر ها به سراغ وارزون بیایند. هکر ها از انواع سد های امنیتی اکتیویژن برای Call of Durty Warzone 2 هم گذشتند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
4 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !