مدلوپ

آخر هفته Double XP در کالاف دیوتی وارزون 2 و وارفار 2 آغاز شد

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

از ساعاتی پیش Double XP بازی Warzone 2 و Modern Warfare 2 آغاز شده است و در همین دو روز می توانید با سرعت بیشتری لول آپ کنید.

در 3 روز از Double XP وارزون 2 و مدرن وارفار 2 استفاده کنید

همزمان با شروع آپدیت جدید بازی این آخر هفته دو نسخه اصلی و آخر کالاف دیوتی وارزون 2 و مدرن وارفار 2 دو برابر بیشتر از قبل به کاربران امتیاز می دهد.

آپدیت Season 1 Reoloaded اپراتور های جدید و اسلحه Chimera به نسخه چند نفره و بتل رویال کالاف دیوتی افزوده شده است. حالا بازیکنان در این هفته و پس از این آپدیت می توانند با سرعت بیشتری بازی خود را لول آپ کنند. تا 3 روز دیگر یعنی 28 آذر این امتیاز دو برابر فعال خواهد بود. Double XP برای 3 روز دیگر در تمامی پلتفرم ها و اسلحه ها فعال است و تا زمان هست از آن استفاده کنید.

کیمرا اسلحه جدید کالاف دیوتی وارزون 2

در همین مدت شرکت اکتیویژن برای آن دسته از افرادی که بازی مدرن وارفار 2 را خریداری نکرده اند، مهلتی گذاشته است که قسمت چند نفره این بازی را امتحان کنند. در این مهلت از امتحان رایگان بازی شما در چهار مد Team Death Match ، Hardpoint ، Domination و Kill دسترسی خواهید داشت.

همچنین در کنار این آپدیت قرار است تا مپ نوستالژی Shipment مپی که اکثر او جی های کالاف دیوتی به خوبی با آن آشنا هستند به مدرن وارفار 2 افزوده شود که خبر بسیار جالبی است البته بازیکنان مانند مدرن وارفار قبلی نمی توانند بر روی کانتینر ها بروند و بیشتر سعی می شود تا حس و حال مدرن وارفار سال 2007 را زنده کند. همان رقابت بر روی زمین در میان کانتینر ها.

راستی مراقب خودتون توی این هوای کثیف باشید.

مطالب مرتبط
تمامی اسپین آف ها و پیش درامد هایی که برای بازی تاج و تخت ( Game of Thrones ) در نظر گرفته شدند تمامی اسپین آف ها و پیش درامد هایی که برای بازی تاج و تخت ( Game of Thrones ) در نظر گرفته شدند

باهم یه نگاهی به تمام پیش درامد ها و اسپین آف های بازی تاج و تخت ( The Game of Thrones ) ساخته شدند یا کنسل شدند بندازیم .

هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود هکر ها مجدد به سراغ وارزون آمدند وارزون 2 هم در امان نبود

تنها یک هفته زمان برد تا مجدد هکر ها به سراغ وارزون بیایند. هکر ها از انواع سد های امنیتی اکتیویژن برای Call of Durty Warzone 2 هم گذشتند.

بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید

سازندگان بازی جذاب شبیه ساز مسابقات خودرو گرن توریزمو می گویند ممکن است این بازی برای رایانه های شخصی نیز منتشر شود.

تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم تریلر فورتنایت برای ایونت Fracture پایانی بر چپتر سوم

روز گذشته فورتنایت تریلری منتشر کرده است که در همین 19 ثانیه تقریبا نشان می دهد که چه اتفاقاتی قرار است رخ دهد. 40 دقیقه ایونت Fracture فردا راس ساعت 1 بامداد یکشنبه آغاز خواهد شد.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 8 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !