مدلوپ

چکش چپتر 4 فورتنایت حذف شد، پر حاشیه ترین اسلحه این فصل فورتنایت

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

Shockwave Hammer یا چکش ضد جاذبه فورتنایت روز گذشته از بازی حذف شد و بسیاری ازکاربران منتقد این اسلحه بودند و باید دید اپیک چه تصمیمی درباره آن میگیرد.

ShockWave Hammer از سوی فورتنایت حذف شد

از زمان شروع چپتر 4 فورتنایت بازیکنان همه یک اعتراض مشترک داشتند و آن حذف Shockwave Hammer بودهاست. این آیتم در بازی به بازیکنان قابلیت جا به جایی و پرش های متعدد می داد و می توانستند با زمین کوبیدن این چکش به بازیکنان 75 تا دمیج ثبت کنند و در صورت برخورد مستقیم چکش با بازیکن تا 125 دمیج ثبت می شد.

اما هرچه پیش رفتیم باگ های این چکش بیشتر و اهمیت آن در بازی بیشتر شد تا جایی که نداشتن آن در بازی برای شما یک ضعف شدید به همراه داشت و لحظه ایی که باضربه حریف به هوا پرتاب می شدید این ویژگی را حریف داشت که بازیم به شما ضربه بزند. درواقع این چکش بازی را بسیار جذاب کرده است اما تنها برای آن بازیکنی که آن را دارد و دقیقا یک کابوس است برای حریف شما.

به تازگی از این اسلحه باگ و گیلیچی شناسایی شده بود که شما می توانستید به صورت مدام هم جهش داشته باشید هم با چکش بر سر حریفان بکوبید به صورت معمولی این چکش پس از اتمام شارژ برای هر پرش نیاز به 20 ثانیه دارد. همانطور کاربری فیلمی از این گیلیچ در ردیت منتشر کرده است و تقریبا مدتی پس از آن چکش از بازی فورتنایت حذف شد.

اپیک گیمز نیز در توئیتی اعلام کرده است که بدلیل رخداد مشکلاتی در بازی این آیتم حذف شده است و با آپدیت بعدی بازی بر خواهد گشت. تا آن زمان تیم ما سعی می کند تا مشکلات پیش آمده را برطرف کند.

در بازی فورتنایت با تازگی محافظ یا یک شیلد که سپر است اضافه شده است. این سپر شما را از تیر و ضربات مختلف حفظ میکند و به دوستان شما این اجازه را می دهد از سمت شما به دشمنان شلیک کند. داشتن این سپر هم در مود زیرو بیلد یک آیتم بسیار مهم برای بازیکنان نیز می تواند باشد.

به هر روی طرفداران فورتنایت منتظر بازگشت جذاب ترین ایتم بازی هستند و به احتمال فراوان این آیتم در بخش رقابتی فورتنایت مانند آرنا و مسابقات دیگر حضور نداشته باشد مگر اینکه دچار تغییرات فراوانی گردد.

مطالب مرتبط
RTX 4070 Ti توسط انویدیا معرفی شد RTX 4070 Ti توسط انویدیا معرفی شد

انویدیا سری کارت گرافیک جدید RTX 4070 Ti هفته دیگر عرضه خواهد شد. گرافیک 800 دلاری انویدیا در راه است.

بازی و اینترنت ، دردسر هر گیمر ایرانی بازی و اینترنت ، دردسر هر گیمر ایرانی

روز گذشته وزیر ازتباطات آقای زارع پور خبر از افزایش کیفیت اینترنت برای گیمر های ایرانی دادند به علاوه این که اختلالات جزئی برای جوانان رفع شده است. اما این موضوع تا چه حد صحت دارد. بازی به بازی به بررسی می پردازیم.

دریافت اسکین رایگان Guff Gringle در فورتنایت برای وینترفست 2023 دریافت اسکین رایگان Guff Gringle در فورتنایت برای وینترفست 2023

به مناسبت کریستمس بازی فورتنایت به کاربران خود هدایای مختلفی داده است. تا زمان باقی مانده است اسکین رایگان این زمستان را از آیتم شاپ و کلبه دریافت نمایید. 3 اسکین رایگان.

راهنمای چالش هاو کوئست های Fortnite Winterfest 2022: چگونه یک گلوله برفی غول پیکر بسازیم و بیشتر راهنمای چالش هاو کوئست های Fortnite Winterfest 2022: چگونه یک گلوله برفی غول پیکر بسازیم و بیشتر

به مناسبت کریسمس فورتنایت طبق روال هر سوال رویداد Winterfest رو در آپدید جدید خودش برگذار کرده که جوایز و کوئست های جدید رو با خودش آورده.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
3 + 5 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !