مدلوپ

سرور بازی های آنلاین در چین به دلیل عزای رئیس جمهور سابق برای مدتی از دسترس خارج شدند

  1. بازی ها
  2. اخبار بازی ها

کشور چین با بیشترین سطح اعتقاد به رسومات خودش روز گذشته بدلیل این تراژدی ملی سرور های بازی آنلاین را برای ساعاتی از دسترس خارج کردند تا به عزاداری برای رئیس جمهور سابق این کشور بپردازند.

سرور بازی های آنلاین پس از تراژدی های ملی در چین از دسترس خارج می شوند

روز گذشته سرور تمامی بازی های آنلاین برای مدتی که عزای فوت رئیس جمهور سابق (ژیانگ زمین) این کشور بود از دسترس خارج شدند.

یکی از تحلیل گران صنعت بازی با توئیتی این اتفاق را نشان داد که بسیاری از سایت ها بازی و سرگرمی در این کشور برای همدردی و احترام به رئیس جمهور سابق صفحات خود را به نمایش صفحاتی که به سیاه و سفید چشمک می زدند تغییر داده اند. همچنین سایت های دیگر نیز برای نشان دادن احترام سایت های خود را از دسترس خارج کرده بودند.

این اولین بار نیست که سرور های بازی برای همچین اتفاقی خاموش می شوند و تقریبا مشخص شده است که سرور بازی های آنلاین در زمان رخداد یک تراژدی ملی در این کشور برای مدتی خاموش می شوند تا ادای احترام داشته باشند به آن تراژدی. در آوریل 2020 نیز برای ادای احترام به جان باختگان کرونا سرور ها را خاموش کرده بودند.

سرور بازی های آنلاین در چین به دلیل عزای رئیس جمهور سابق برای مدتی از دسترس خارج شدند

اگر بازی شما سرور های آن در چین میزبانی می شود اصلا نگران نباشید این اتفاق تنها برای کاربران داخل این کشور می افتد و دیگر کاربران از سراسر دنیا به سرور ها دسترسی دارند.

اما شرکت بیلیزارد بعد از تمام شدن قراردادش با NetEase سرور بازی های خود را در چین از دسترس خارج خواهد کرد و تقریبا دیگران کاربران چینی نمی توانند به بازی های این شرکت دسترسی داشته باشند. البته این قاعده برای بازی دیابلو به شکل دیگر است چرا که این بازی قرارداد دیگری دارد. به هر حال شرکت بیلیزارد به دنبال جایگزینی است تا کاربران خود در چین را حفظ نماید.

مطالب مرتبط
انتشار نسخه آنلاین Cyberpunk 2077 لغو شد انتشار نسخه آنلاین Cyberpunk 2077 لغو شد

مدتی پیش اخباری مبنی بر ساخت یک مود چند نفره آنلاین برای بازی سایرپانک 2077 منتشر شده بود و حالا مشخص شده است که تیم سازنده بازی CD Projekt Red اهداف دیگری دارد.

پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول پاسخ ساموئل ال جکسون ( Samuel L. Jackson ) به اظهار نظر تارانتینو درباره ستارگان مارول

ساموئل ال جکسون هم سکوت خود رو شکست و در جواب تارانتینو که گفته بود بازیگران مارول ستاره نیستند ، پاسخ داد .

بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید بازی Gran Turismo ممکن است به راینه های شخصی بیاید

سازندگان بازی جذاب شبیه ساز مسابقات خودرو گرن توریزمو می گویند ممکن است این بازی برای رایانه های شخصی نیز منتشر شود.

داستان سوسک ها در سریال 1899 چیست ؟و آیا آنها حشرات واقعی هستند یا چیزی بیشتر؟ داستان سوسک ها در سریال 1899 چیست ؟و آیا آنها حشرات واقعی هستند یا چیزی بیشتر؟

باگ ها در سریال 1899 توجه خیلی هارو به خودشون جلب کردند . با هم بررسی کنیم ببنیم این سوسک ها واقعی هستند یا خیر .

جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد جیمز گان ( James Gunn ) تایید کرد که تمام سریال ها و انیمیشن های DCEU در آینده به هم متصل خواهند شد

جیمز گان ( James Gunn ) و پیتر سافران ( Peter Safran ) ، مدیر عاملان شرکت، قرار است یک DCEU منسجم‌تر را در 10 سال آینده ایجاد کنند.

تنظیمات

یادداشت کاربران
درج یک یادداشت:
7 + 4 = ?

جستجو
این برنامه را نصب کن !